Alíkovina

Rozloučení s Tamarou

vydáno  •  Alík radí dětem
Velmi těžce se oznamuje, že odešel člověk, kterého většina z nás znala jako přítele. Kamarád, který poslouchá, když ostatní odejdou. Hvězda, která vychází, když se nám zdá, že nebe se zatmělo. Sluníčko, které hřeje, když kolem mrzne ledová nečinnost ostatních...

PhDr. Tamara Cenková zemřela v neděli 17.7. 2011 po půlročním boji se zákeřnou nemocí., © Archiv Tamary Cenková

S bolavým srdcem oznamuji čtenářům poradny a všem kamarádům Alíka, že Tamara Cenková prohrála svůj boj s těžkou nemocí a dne 17. 7. 2011 zemřela.

"Smrt čeká vše, co žije... a hlavně k životu patří! Je to jako rub a líc jedné mince. Tak, jak není den bez noci, pravé bez levého..., tak není života bez smrti. "

Tamara Cenková, Psychologická poradna Sluníčko

Milá Tamaro, posílám ti za všechny děti, kterým jsi v naší poradně od roku 2007 pomáhala, veliké díky.

A děkuji též za tu hvězdu, která nám zůstane svítit navždy, za to sluníčko, které svými paprsky hladí dětské tváře a za tu naději, že každý průšvih má svůj konec...

Marie Molková, Hromča, administrátor poradny Alíka


Pokud vám Tamara svými radami v poradně Alík radí dětem pomohla a rádi byste ještě dodatečně poděkovali či něco vzkázali, stačí napsat na e-mail alik@alik.cz a do předmětu e-mailu přidat heslo Tamara. Rádi vaše řádky předáme rodině.
Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!