Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Roztahování uší

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 26. dubna 2018 ve 21:34.
  Krissevil v něm napsal:

  Ahoj,chtěl bych se zeptat mám díru v uchu 10cm a chtěl bych si ji nechat zarůst a tak mě napadlo jestli náhodou nevíte jak dlouho to tak může trvat než to zaroste zpátky?:) Děkuju Kriss

  Příspěvek z 10. února 2018 v 18:39.
  Mariee1 v něm napsala:

  Super článek. Ouško jsem si roztáhla na 14mm během tří měsíců bez problému. Ucho je v pořádku. Někdo je trpělivý a ucho si roztáhne za měsíc o 1mm až 2mm, což je správně. Já jsem netrpělivá a ucho jsem si roztáhla rychle, ale vše je v pořádku. Naštěstí. Můj cíl byl dosáhnout jednoho centimetru, ale myslím, že nejsem jediná, kterou to roztahování tak baví, že pokračuje dál, i když už jsem cíle dosáhla. Všem, kteří si ucho chtějí roztáhnout přeju hodně štěstí. Hlavně se o ucho pořádně starejte a předem se zeptejte rodičů, jestli si ouško roztáhnout můžete :)

  Příspěvek z 1. ledna 2018 ve 13:17.
  tynustekk23 v něm napsala:

  U mě se objevil teda velký problém. Ačkoliv jsem milovkyně roztahování uší, zklamala jsem sama sebe, jak nejsem trpělivá. Roztahuju od 12ti let..Ucho uplně v pořádku. Ale chtěla jsem to nějak zkrášlit, tak jsem si propíchla dírku nad tím. Jenže jsem neměla tehdy žádnou zkušenost a tak jsem to píchla špatně. Udělala se mi na lalůčku malá boulička, ale řekla jsem si, že to nic nebude a tak jsem to nechala být a roztahovala dál. Po čase, kdy už jsem měla v uších přes cenťák, jsem se rozhodla, že si roztáhnu i to druhé ucho. Tak fajn, šla jsem na to..Šlo to líp, jak na tom prvním..To první jsem nechala chvíli být a víc se zaměřila na to druhý, protože nejmíň bolelo a nebyly s tím takové komplikace. Ani jsem se pořádně nevšímala, že to druhý už je o něco větší než to první. A tak jsem se k tomu prvnímu zase vrátila. Jelikož bylo v hrozném stavu od malé bouličky, chvíli jsem se v tom šťourala a roztahovala. Neskutečná bolest. Čas plynul a já měla v prvním uchu 20mm a v druhým 25. No a jak už jsem na začátku psala o trpělivosti, samozřejmě jsem chtěla, abych to měla stejně roztahnutý co nejdřív. (Protože jít někam a mít v jednom uchu větší, než v tom druhým, je trochu divný..:D) To druhá ucho bylo stoprocentně v pohodě. Ale to první...z malé bouličky mám ted svyslou kůžičku. A tím rychlím roztahovaním jsem zničila celej cyklus..Sice mám v obou těch 25mm, ale první ucho mi drží jen tak tak. Kůži pod tunelem mám fialovou a popraskanou. Ke všemu trochu natržený..Takže s roztahováním je pro mě konec.

  Příspěvek z 9. listopadu 2017 v 17:46.
  NatasaZ v něm napsala:

  Roztahováky jsou fajn, vypadají moc pěkně :) Já mám zatím ucho na 6 mm, tak uvidím, za jak dlouho dám mých vysněných 10 :) Mimochodem, pokud máte plug nebo piercing, můžete se zúčastnit téhle fotosoutěže- www.ukaztunel.cz/ ve které můžete vyhrát poukázku do eshopu s piercingy, plugy apod. :) Všechno info je na tom webu a nevím jak vy, ale já jdu do toho :)

  Příspěvek z 5. listopadu 2017 v 19:33.
  RadimPavlik v něm napsal:

  Ahoj, moc pěkný článek, já si ucho roztahuju od minulého roku, ted mám průměr v uchu 12mm ale chtěl bych mít tak 20mm :) Moc se mě líbí plugy do ucha z akrylátu jak mají tady www.piercing-factory.cz/cs/151-plugy-do-ucha snad to za par měsícu roztáhnu :) ]:-)O:-)

  Příspěvek z 23. října 2016 v 17:27.
  Spirit006 v něm napsala:

  Reakce na fyrefli:

  Alík by mě měl konečně vyslyšet.... to, co jsem si četla (nemyslím tento článek)
  mě dost bolí a zase začínám mít sklony k sebepoškozování....
  Pokud by měl někdo zájem mi pomoct, napište mi do pošty.......

  Příspěvek z 22. října 2016 v 19:42.
  radimf v něm napsala:

  :)

  moje kamarádka si roztahovala uši,ale já bych to neskoušela...2314

  Příspěvek z 7. října 2016 ve 23:30.
  fyrefli v něm napsala:

  Super článek ale u jedinců co mění rychle názor nedoporučuju

  problém je vtom že se vám to může přestat líbit ale na to už autorka upozornila jen je tohle pro jedince co neporozumí textu (stát se může komukoliv tohle není narážka na vaši/tvoji inteligenci) jinak super článek

  předchozí 1 další