Alíkovina

S Péťou Kvitovou se dá pokecat o čemkoliv

vydáno  •  Sport · Čtenáři píší Alíkoviny · Kamarádství
Už asi tři roky se zajímám o tenis. Jsem z malého, teď už celkem známého, města Fulneku. Asi vám už došlo, proč známého. Bydlí tam wimbledonská vítězka Petra Kvitová. Všichni si myslí, jaká to je velká osobnost, že se s nikým takovým, jako jsem třeba já, nebaví. Ale to se pletou!

Petra Kvitová líbá trofej pro vítězku tenisového Wimbledonu., © Pavel Lebeda / Česká sportovní

S Péťou se vždy dalo a i teď dá pokecat o čemkoliv. Klidně i o klucích... Jedna holka, se kterou se znám, mi o Petře vždy povypráví plno věcí a taky hodně zážitků, které s Petrou prožila, protože spolu seděly na střední škole a dokonce i na základce v lavici. Co vím od ostatních a taky od Petry, začínala hrát tenis asi v pěti letech (je to znát).

Dívala jsem se (a pořád dívám) v televizi na každý její zápas. Jestli to byl Fed Cup nebo Wimbledon, tak jsem to musela vidět. Hrozně moc jsem jí fandila. Byl to takový zajímavý pocit dívat se v televizi na někoho, koho znám už od malička. Vždy jsem ji vídávala u tenisových kurtů ve Fulneku.

Mým posledním přáním ohledně Petry je si s ní zahrát tenis. Vlastně napadlo mě to až včera, když jsem si říkala, jaké asi je hrát takhle závodně a s tak velkou konkurencí. Někdy bych opravdu chtěla něco takového zažít. Ono dokud to člověk neprožije, tak neví, jaké to je.

Petra je opravdu úžasná hráčka a kamarádka, která dokáže vždy poradit. Doufám, že jí ten tenis půjde i nadále.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (25)

Příspěvek z 20. října 2011 v 19:20.
pepinka11 v něm napsal:

petra

já se jmenuju také Petra1010

Příspěvek z 30. srpna 2011 v 11:17.
monikachk v něm napsala:

Kvitová

Já se skoro vždycky koukám v televizi na její zápas a vždycky jí fandím  je fakt dobrá a přeju jí to.

Příspěvek z 26. srpna 2011 v 15:20.
petarda2109 v něm napsal:

petarda2109

ja hraju taky tennis a jemi 11let