Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  S plyšáky si nehraju - nejsem mrně

  vydáno  •  volný čas doma · hry, hračky
  Mám ráda zvířátka - hlavně všechna mláďátka jsou roztomilá. Ale bydlíme v paneláku a rodiče mi do bytu nechtějí dovolit žádného živého mazlíka. Jednou mi spolužačka půjčila na odpoledne svého králíčka.

  Nová cestovní kancelář Toy traveling nabízí výlety plyšáků. Na snímku plyšáci-cestovatelé svačí, © Archiv cestovní kanceláře Toy traveling

  Myslela jsem, že se naši obměkčí, až uvidí, jak je hodný a roztomilý, ale nepřesvědčila jsem je. Zato mi máma kupuje při každé příležitosti nějakého plyšáka.

  Jednou, když ke mně přišla na návštěvu kamarádka a viděla, kolik mám v pokojíku plyšáčků, tak se mi vysmála, že jsem jako mrně a že to si o mně nemyslela, že si ještě hraju s plyšáky.

  Já si s nimi nehraju, ale taky se mi líbí a mám je vystavené jen tak. Ale jak to ta kamarádka řekla, tak jsem se zastyděla a večer jsem hned papouškovala mámě, že nejsem mrně, ať mi laskavě nekupuje už žádné plyšáky.

  Takže hned všichni mí plyšoví kamarádi letěli do krabice a do nejzazšího rohu pokoje. Nedávno jsem ale měla svátek a můj nejlepší kamarád Jirka mi daroval roztomilého plyšového méďu. Ten neskončil v krabici odložených hraček jako ostatní. Ten je teď mým oblíbeným talismánkem a doufám, že s Jirkou budeme i dál nejlepší kamarádi.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (50)

  Příspěvek z 19. dubna 2022 ve 14:58.
  I_love_cats v něm napsala:

  Souhlasím se světýlko ( i když to bylo v roce 2011:-))

  Příspěvek z 19. dubna 2011 v 19:58.
  světýlko v něm napsala:

  Neudělala jsi správnou věc.

  Ty plyšáky si neměla házet do krabice. Ty máš kamárádku ignorovat když se ti směje.

  Příspěvek z 29. března 2011 v 18:02.
  A_-_nin_-_Qa v něm napsal:

  Plyšáci jsou super

  Je mi 13 ale plyšáků mám spooooustu a pořád přikupuju ( mám 2 malé ségry tak co, aspon se s tím pohrajou :-)
  Nehraju si s nima ale je super je mít.Třeba proto že když se se mnou rozejde kluk a já se pak schovám pod tu hromadu plyšáků....hned je mi líp :-)))
  P.S. Už je nemám kam dávat :-x