Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Sbírání pohledů: Nuda nebo zábava?

  vydáno  •  volný čas doma
  Nudíte se, nebo nemáte pořádnou sbírku? Mám pro vás řešení a to sbírání pohledů z cizích zemí. A jak k nim přijdete? To se můžete dozvědět v tomto článku, pokud se nebojíte také trochu investovat.

  Hrady a zámky, © MAFRA

  Nemáte zatím žádnou pořádnou sbírku? Možná vám pomohu. http://www.postcrossing.com/ jsou internetové stránky, přes které můžete dostávat pohledy. Já jsem se zaregistrovala s mojí mamkou. Můžete se zaregistrovat po skupinách, nebo jen tak.

  Na začátku po zaregistrování si můžete vylosovat pět zemí, do kterých rozešlete pohledy. Je dobré si je naskenovat do počítače a na postcrossing je můžete nahrát. Na pohledy se píše v angličtině, takže se alespoň něco můžete přiučit a když tak máme slovníky a překladače. Každý člověk, ke svému profilu píše, jaké by rád dostával pohledy (s leteckým pohledem na město, se zámky…).

  Je také dobré posílat známé české pohádkové postavy například: Hurvínek a krteček. Za každý pohled, který od vás přijde, napíše někdo jiný vám. Je opravdu hezké dostávat pohledy z celého světa. Když jste zaregistrovaní už dlouho, budete na tom skoro závislí. Postcrossing je něco velmi zajímavého. Po pár měsících budete určitě mít alespoň sedm pohledů. 

  Když jsem to ukázala kamarádce, byla z toho nadšená. Také se jí to moc líbilo. A kdyby, jste se zaregistrovali a něco nevěděli, určitě mi napište.

  Autorka: (12 let)

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 26. dubna 2015 v 19:03.
  vendy1379 v něm napsala:

  srry

  Jej omlouvám se, poslala jsem to dvakrát 2426

  Příspěvek z 26. dubna 2015 v 19:01.
  vendy1379 v něm napsala:

  ok

  Jen nechápu, co "ne" mně tato webová stránka přijde, jako dobrý způsob, jak se seznámit s jinými kulturami, či rutinou lidí z jiných zemí a to i bez nákladného cestování. Nás už dokonce někdo zval do Tchaj Wanu, :D

  Příspěvek z 26. dubna 2015 v 18:55.
  vendy1379 v něm napsala:

  ok

  ale nechápu co ne, myslím, že tato webová stránka je zajímavým způsobem jak se setkat s odlišnými kulturami bez nákladného cestování. Nám už i někdo nabízel, aby jsme přijeli do Tchaj Wanu. :D