Alíkovina

Se sestrou jsme se pořád hádaly. Teď jsem ráda, že ji mám.

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny
Moje sestra je strašně prima. Kdysi jsme se pořád jen hádaly a v jedné místnosti jsme spolu nevydžely ani pět minut. Ona je o šest let starší a tak mi pořád dělala nějaké naschvály.

(ilustrační snímek), © Profimedia.cz

Třeba když jsem chtěla jít spát, tak si začala hrát na mobilu, takže jsem nemohla usnout. Vymlouvala se, že si nastavuje budíka, ale žádný člověk si patnáct minut budíka nenastavuje.

Měla jsem pocit, že mě vůbec nemá ráda a že jí je úplně jedno, že nějakou sestru má. To jsem se ale velmi mýlila. O prázdninách jsem jela na tábor na dva týdny. Těšila jsem se, že od své sestry budu mít konečně na chvilku klid, ale za pár dní už mi začala chybět. A jednoho dne, když přišly dopisy, na mě čekalo překvapení. Psala mi moje sestra. Bylo to poprvé, co jsem od ní dostala dopis, a na konci stálo: "Mám tě ráda."

Když jsem se z toho tábora vracela, už jsem se na sestru i těšila. Samozřejmě jsme se potom taky hádaly, ale ne tak moc. Od té doby jsme trochu vyrostly a už se hádáme jen výjimečně. Půjčujeme si nějaké oblečení (pokud má sestra něco, co mi není velké) nebo čelenky a já jsem strašně ráda, že mám sestru.

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (28)

Příspěvek z 13. srpna 2010 v 16:49.
DithQuska v něm napsal:

............................

Já mám o 6 let starší sestru a vycházíme spolu úplně normálně...xPP(naštěstí)

Příspěvek z 2. srpna 2010 v 18:10.
Kikulinka15 v něm napsal:

kikca

mam taky sestu :D jme o s4roky

Příspěvek z 27. července 2010 v 6:09.
fericire v něm napsala:

sestra

moje sestra je jen o 2 roky starší a vůbec se se mnou nechce ani kamarádit ani se mnou chodit ven, ani si hrát žádné hry, jenom mě všude pomlouvá, aby se udělala zajímavá před ostatními, jako že ona je lepší. a taky mě pořád mlátí a ničí mi moje věci . 13