Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Seriál Violetta

  vydáno  •  Filmy, divadlo a muzikály
  Jelikož nemáme televizi, tak jsem se o tomto skvělém seriálu dozvěděla jinak, než na Disney Channel. Řekla mi o něm kamarádka. Úplně jsem se do něj zbláznila, na nic jiného snad ani nemyslím. Mimo jiné jsem si díky němu šíleně oblíbila fialovou barvu a dvě písničky: En mi mundo a Te creo.

  Ceny k soutěži s filmem Violetta Koncert, © Falcon

  Violetta je šestnáctiletá holka, která bez deníku nedá ani ránu. Její maminka byla slavná zpěvačka. Když se Violetta narodila, tak odjela na své poslední turné, po kterém se měla už jen starat o Violettu. Během turné však tragicky zemřela. Violetta se svým otcem celý život procestovala a měla domácí učitelku. Nakonec se vrátila i s otcem do svého rodného města a začali shánět novou učitelku. O místo se přihlásila její teta Angie. To, že je to její teta, však nikdo neví.

  Angie pracuje i jako učitelka hudby ve studiu 21. O místo učitelky se přihlásila, protože chtěla Violettu vidět. Violettin otec Germán má zlou snoubenku Jade, která se snaží Angie zničit, protože si myslí, že ji Germán miluje. Violetta se přihlásí do studia 21 pouze na hodiny klavíru, ale potom ji Thomás, Franceska, Leon, Camila a ostatní noví přátelé donutí chodit na všechny hodiny, co studio 21 nabízí. Jsou to tanec, hudební nástroje, zpěv ad.

  Když má Violetta dělat taneční zkoušky, zamknou ji zlá Ludmila a její kamarádka Naty v úklidové místnosti. Kromě toho jí seberou deník a telefon. Violetta uteče oknem a deník s telefonem jí předá Leon.

  Celý děj vám vysvětlovat nebudu, protože by to byl příliš dlouhý článek.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (6)

  Příspěvek z 4. listopadu 2014 v 7:40.
  monkaa16 v něm napsala:

  Reakce na simaromanova:

  Uplne stejne bych to asi reklaaa

  Příspěvek z 4. listopadu 2014 v 7:39.
  monkaa16 v něm napsala:

  via je neeeeej

  Me se libi pisnickyven y canta .. I loveee violettttaaa

  Příspěvek z 2. listopadu 2014 v 15:17.
  Elena v něm napsala:

  violetta je nejlepsi

  10