Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Seriál ZOO! O co jde a proč stojí za to?

  vydáno  •  Filmy, divadlo a muzikály
  Máte rádi zvířata a baví vás sledovat jejich osudy? Seriál Zoo je přesně pro vás. Sleduje osudy lidí a zvířat v ZOO Bratislava se skvělým hereckým obsazením.

  Herečka Táňa Pauhofová, © MAFRA

  Seriál ZOO vysílá TV JOJ momentálně každý pátek a sobotu ve 20.30 A o čem seriál vlastně je a pro koho je určený?

  Seriál ZOO začíná ve chvíli, kdy se Peter (Jan Koleník) vrací z Afriky do rodné Bratislavy. To je pro celou rodinu žijící v jednom domě velké překvapení, obvykle totiž přijíždí jen na Vánoce. Za Peterovým návratem ale stojí smrt kamaráda Kamila, který pracoval v Národním Parku Serengeti a souvisí s pašováním zvířat a nosorožčích rohů do Bratislavy i jinam do světa. Kamil Petera zachránil, on si vyčítá, že už to nestihl. Požádá svého otce, šéfa ZOO Stanislava (Milan Bahul), aby mu dal v ZOO jakoukoliv práci.

  Při první prohlídce ZOO se setká s Dominikou (Táňa Pauhofová), která na rozdíl od jiných žen z něj není zrovna nadšená. Mezi Peterem a Dominikou to skřípe a Dominika navíc řeší i svou dizertační práci, kterou musí odsouhlasit veterinář Zdeno, který toho využívá aby Dominiku donutil ke vztahu, čemuž se ona vehementně brání. Dominika touží kvůli dizertační práci odjet do Afriky, v čemž jí Peter, se kterým se sbližují, podporuje. To se nedá říct o jejím otci, podnikateli, který vychovává Dominiku a její dva sourozence Lucii a Richarda, který navíc trpí Aspergelovým Syndromem (Forma Autismu), a je na Dominice závislý.

  Nakonec s Peterem do Afriky odjíždí a tam se mezi nimi vztah konečně pořádně rozjede. Peter ale stále pátrá po muži, který zabil Kamila a po kruhu pašeráků. A jak to skončí? Na to se musíte podívat. Seriaá ZOO mě hodně nadchl, a to moc na československou tvorbu nejsem. Jan Koleník a Táňa Pauhofová mají skvělou chemii a to je jen zlomek skvělého obsazení. Seriál má v sobě drama, lásku i komedii.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.