Diskuse k Alíkovině

« Přejít na článek

Severovýchodní část Jizerských hor

Nový příspěvek do diskuse:

Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat.

Příspěvek z 21. října v 17:17.
Mari1 v něm napsala:

To by bylo skvělé, pokud bys napsal článek, Smejky. Napíšeš o Tatrách?

Příspěvek z 21. října v 8:28.
smejky225 v něm napsal:

Možná až budu mít čas, tak něco napíšu.. Zatím stále mám důležitější věci, než psát článek o dovolené v Polsku. :-) A kdybych psal článek, tak o něčem, na co mám dobré vzpomínky... což výlet do Polska určitě není.

Příspěvek z 20. října v 18:32.
Pralinka2 v něm napsal:

Tento článek je o Jizerských horách, a tam se nic z toho, co píšeš, nevyskytuje. Jestli chceš napsat článek o Vysokých Tatrách z polské strany, můžeš. Pokud bude dostatečně kvalitní, možná bude i zveřejněn.

Příspěvek z 20. října v 18:03.
smejky225 v něm napsal:

Zkus Vysoké Tatry z polské strany, katastrofa.. Poláci si nechají platit za vše. Brzy jim zaplatíš, že ti řeknou dobrý den. A polévka tam stojí 5 eur, takže proč podporovat tyhle hamouny, když mohu třeba do Alp, kde je levněji a kvalitnější služby. Případně ještě Slovensko.

Příspěvek z 20. října ve 13:18, upravený vzápětí.
Pralinka2 v něm napsal:

Kecáš jako vždy.
Nějaké poplatky za vstup jsou deklarované za vstup do Krkonošského národního parku, nikoli do Jizerských hor. Tento článek je o Jizerských horách a za vstup do nich se nic neplatí.
Že by se platilo za vstup na chatu, o tom taky nic nevím. Platí se za jídlo, které si tam objednáš, nebo za přenocování, ale za vstup ne.
Za polévku se rozhodně neplatí 5 eur, ale spíš 5 złotých, což je něco málo přes 1 euro.
Svoji babičku mi tam nikdy prodat nechtěli.
A jestli se ti zdá, že Poláci jsou hrozní a člověka by obrali o všechno, tak se podívej, jaké jsou ceny a podmínky o pár kilometrů blíž, na české straně Jizerských hor.

Příspěvek z 19. října v 9:06.
smejky225 v něm napsal:

Pavle, já bych do Polska moc nejezdil... Byl jsem tam několikrát.. platíš za vstup do hor, platíš za vstup na chatu, platíš za polévku 5 eur... měl jsem strach, že mi prodají i svou babičku.. Poláci jsou hrozní, člověka by obrali o všechno!

předchozí 1 další