Alíkovina

Seznam se s Dračími rytíři

vydáno  •  Kultura
Nebylo by občas skvělé mít svého osobního draka? Tedy samozřejmě takového, co by tě poslouchal. A takového, se kterým by sis mohl užít spoustu dobrodružství... A představ si, jak skvělé by bylo, kdyby ses v draka mohl proměnit ty sám.

Dračí rytíři, Ohnivý drak, J. R. Castle, Albatros, © Albatros

Právě tuhle schopnost mají Dračí rytíři, se kterými se můžeš seznámit díky stejnojmenné knižní sérii od J. R. Castla.

První díl, Dračí rytíři

Ohnivý drak, tě zavede do mocné říše na Alairských ostrovech, kde se před dlouhými dvanácti lety násilím zmocnil vlády generál Vayn. Dračí rytíři, elitní císařští bojovníci schopní přeměny v draky, byli v kruté bitvě zbaveni schopností. Vayn je spoutal v jejich lidské podobě a uvrhl do vyhnanství.

Nyní ale všem drakům svítá jiskřička naděje. Synovec krutého generála Vayna a zároveň korunní princ říše Quinn totiž přísahá, že se svému strýci postaví. Pomoci by mu v tom mohl ohnivý drak Ignus, který žije jako kovář v Plovoucích horách. Zlomit kletbu a vrátit Ignusovi postavení dračího rytíře ale bude hodně těžký úkol plný nebezpečí. Quinnovi a Ignusovi s ním naštěstí bude pomáhat i Thea, dívka, která má nejen kouzelné schopnosti, ale také pořádnou kuráž.

Podaří se našemu trojlístku dosáhnout svého cíle a umožnit Darčím rytířům a drakům v nich zase volně lítat? To se dozvíš v knize Dračí rytíři: Ohnivý drak, která právě vychází v nakladatelstvé Abatros.

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!