Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Šikanoval nás deváťák

  vydáno  •  Škola
  Šikana od o tři roky staršího kluka. Měli jsme už strach, nedalo se to, museli jsme s tím něco udělat.

  Šikana, Jaroměř, © MAFRA

  Již jako páťačka jsem se potkala s o tři roky starším chlapcem v autobusu. Tenkrát jsem se na něj naštvala a rozhodla se, že se s ním už nebudu bavit. Jenže tento rok jsem přešla na druhý stupeň a začala šikana.

  Neustále mi sahal na vlasy. Hodně mi to vadilo, ale zvykla jsme si. Jenže to bylo to nejmenší, moje spolužačky byly zásadně proti tomu, aby mě obtěžoval. Snažily se s tím něco dělat. Někdy mě otravoval, když jsme čekaly před školou. Marně jsem se snažila ho setřást, stále mi byl v patách. Dokonce začal mé spolužačky plácat po zadcích!

  Jednoho dne to ale opravdu přehnal! Když jsme se se spolužačkami fotily před školou, přišel tam. Kamarádka ho začala ze srandy fotit a potom přišel a vzal kamarádce botu. Ta kamarádka začala ihned fotky mazat a on, snažil se tu botu prodat a pak ji hodil do kaluže, šla jsem s kámoškou pro ni, ale on ji zvedl a stříkal po nás tu vodu. Potom jí řekl, že jí tu botu obuje, ale jen jí ji obtiskl na světlé legíny. Tohle už na mě bylo moc, řešily jsme to s kamarádkou, která ho před tím fotila a došly jsme k tomu, že to řekneme. Řekly jsme to jeho spolužákovi, který je myslím předseda třídy nebo tak nějak. Slušně jsme ho požádaly a on my slíbil, že mu napíše.

  Ještě nevím jak to dopadne, ale až budu vědět, udělám pokračování.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Trecool v něm napsala:

  Pokračování

  Už jsi to pokračování napsala? Moc by mě to zajímalo,jestli vyjde nebo již vyšlo tak mi na něj prosím hoď odkaz do pošty :)

  Aloevera261 v něm napsala:

  :-)

  Hlavní je, že se ti nic nestalo vážného jako třeba otřes mozku.4444444444444410

  Příspěvek z 7. listopadu 2015 v 11:03.
  anetka10girl v něm napsala:

  šikana

  To je pravda. Šikana je strašná věc. Někdy i nebezpečná.11