Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Silvestr v nemocnici

  vydáno  •  Vánoce · zdraví · zima
  Většina lidí se na silvestra buď dívá z okna nebo chodí ven pozorovat rachejtle a ohňostroje. Ale já letos nemohla ani jedno. Ocitla jsem se totiž v nemocnici se slepým střevem.

  Oslavy Silvestra v ulicích Prahy, © MF DNES

  Ten den jsem nemohla vůbec chodit ani nic dělat. Řekla jsem si, že silvestr v nemocnici bude hrůza a děs. Strašně jsem si přála, aby mí rodiče mohli být se mnou. Ale protože ležím na JIP (jednotka intenzivní péče), tak se mé přání nesplnilo.

  Ale v nemocnici na dětském oddělení uspořádali něco jako silvestrovskou minipárty. Všechny děti se sešly v takové velké hale,a hrály tam hry. Mě tam taky přivezli i s lůžkem, tak jsem si hrála karty sama se sebou.

  Najednou ke mně přišla sestřička a řekla mi, že ví jak se cítím. To proto, že v 16 letech taky byla na silvestra v nemocnici. Asi 5 minut před půlnocí sestřičky oblékly všechny děti a šly s nimi ven. Ale já nemohla. Protože jsem nemohla ani vstát, tak jsem v té převelké hale ležela na té své posteli a poslouchala jak se ty dětičky radujou z prskavek a petard. Ani jsem to neviděla, protože byly zatažené žaluzie.

  Asi za deset minut všichni přišli. Jak jsem viděla ty rozesmáte děti, ty úsměvy, začala jsem si říkat, že silvestr se dá přežít i v nemocnici.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (32)

  Příspěvek z 20. ledna 2010 ve 13:11.
  dzina5111 v něm napsal:

  Silvester.

  Ahoj nebud smutná to mi je lúto ale neboj budeš na rok oslavovať aj ty , mňa zrazilo so synčekom auto na chodníku bola som celá dolámaná obidve nohy som ma la zlomené bola som pol roka na vozíku a tieš som nemohla pozerať ako strielajú, prskavky, nie je dôležitý silvester ale ty aby si bola zdravučká. Tak sa maj krásne, a uzdrav sa pa.107

  Příspěvek z 11. ledna 2010 v 17:09.
  MÁCHAL30 v něm napsal:

  silvestr

  24nebud smutná priste to oslavis doma ja jsem si zlomil nohu hned jak napadl poradne snih no a ted nemuzu do skoly ani ven.

  Příspěvek z 11. ledna 2010 v 11:27.
  gujki v něm napsal:

  Já taky

  Jo a přesně ve dvanáct mi brali krev, takže jsem se ani nemohla jít koukat na rachejtle. Bleble