Alíkovina

Simpsonovi: Čarodějnický speciál, Bžunda mrtvého muže

vydáno  •  Knihy · Čtenáři píší Alíkoviny
Recenze komiksů Simpsonovi: Čarodějnický speciál - Bžunda mrtvého muže
  • Autor: Matt Groening
  • Nakladatelství: Crew
  • Počet stran: 128
  • Obsah:

Mistr megavtipných masakrů Matt Groening se vydává s matadory rocku (Alice Cooper, Gene Simmons a Rob Zombie) na heavymetalovou halloweenskou rokenrolovou odyseu, kde máničky hází hlavou, vyplazují jazyky a vyvolávají smrtelný strach a skandály. Dokonce i Pat Doone, „pan slušný“, se dostane do rokenrolové ráže v pošahaném příběhu o děsivých démonech a spravedlivé spáse.

Ať se již ponoříte do koblihového těsta nebo strašidelného města, čeká vás bohatá koleda v podobě komiksové kolekce, v níž nechybí pekelní potomci metající blesky, opice ohánějící se motorovou pilou, televize terorizující diváky, hrůzyplné historky z křesťanského tábora, příšery z ledové tříště s limetkovou příchutí, záchody zatracenců, upíří hrobky, uhranutí a zvláštní pocta nakladatelství EC Comics, průkopníkům vtipného a napínavého komiksového vyprávění. Tenhle halloweenský nářez století vám vygumuje mozek a vyšisuje duši!

Mé hodnocení knížky:

Tak vtipné mi to rozhodně nepřišlo, spíš nudné a o ničem. Byl to můj první komiks Simpsnů, který jsem si před nějakou dobou půjčovala v knihovně pro ségru, která si ho stejně nakonec jenom prolistovala. Hlavně, že ho tak moc chtěla. V současnosti mám půjčenou Simpsorámu, která se mi bude snad líbit víc, jelikož to není ten čarodějnický speciál Simpsnů. Na to, že Simpsnovi vidím každý den díky moji sestře, která na ně nedá dopustit, tak tohle byl pro mě propadák. Simpsnovi mám ráda, ale tenhle komiks si už rozhodně NIKDY nepřečtu. Dávám 1 hvězdičku s 5 a to kvůli těm krásným obrázkům.

Autorka: (14 let)

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (1)

Příspěvek z 24. prosince 2019 ve 12:40.
JáJá1 v něm napsal:

Pěkný článek, 5 tlapek.:-)