Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Sims 2 - tipy a triky

  vydáno  •  Informatika
  Před tím, než si řekneme o tom, jaké fígle můžeme využít v této hře, bychom si nejdříve měli říct něco o samotné hře. Sims 2 je počítačová hra, ve které máme za úkol starat se o Simíky, tedy uspokojovat jejich potřeby.

  Důležitou součástí hry je interakce s ostatními simíky., © iDNES.cz

  1. tip - Jako čaroděj si vytvořte trůn! Proč bychom si měli vytvořit trůn? Protože trůn (pokud máme kouzelnické schopnosti) dobíjí naše potřeby. Abychom ho vytvořili, potřebujme kotel a být mistři v kouzelnictví.

  2. tip - Pořiďte si Voodoo panenku! Co nám přinese Voodoo panenka? Tato věc nám umožní získat přátele, partnera, zbavit se hladu a spousty jiných věcí. Jestliže ji chceme, musím najít mapu k ostrovu Twikkii, jít na dovolenou do tropů a následně jít na tajný pozemek, kde musíme splnit úkol od domorodce.

  3. tip - Kupte si solární panely a větrnou turbínu! Zde není potřeba co vysvětlovat. Pokud si je koupíme, ušetříme za energie a tím pádem i peníze.

  4. tip - Za aspirační body si nakupte stroje na zlepšení nálady! Tyto stroje nám pomůžou, pokud naši Simíci mají opravdu špatnou náladu. Důležité však je, mít alespoň zlatou aspiraci.

  5. tip - Sestavte si úklidového robota! Úklidový robot nám pomůže zbavit se nepořádku.

  6. tip - Naučte se dobře malovat obrazy a pak je prodávejte! Proč bychom měli být talentovaní umělci? Poněvadž pokud budeme umět dobře malovat, může mistrovská díla za hodně peněz prodat.

  7. tip - Mějte rodinu alespoň o dvou členech! Dobré je mít rodinu alespoň o dvou členech, protože pak se členové rodiny lépe uspokojují potřebu po společnosti.

  8. tip - Choďte na rande! Rande je důležité proto, jelikož dobrá schůzka Simíkům zlepší náladu.

  Tak toto jsou tipy, na které jsem přišel. Netvrdím, že jsou všechny, ale věřím, že pokud se jimi budete řídit, hra vám půjde daleko lépe.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Příspěvek z 5. února 2016 v 16:50.
  anytka123 v něm napsala:

  Ne ne ne!

  Na obrázku máš The sims4! To neni žádný The sims2. 27272727
  Jinak super.10

  Lucanacana v něm napsala:

  Reakce na aragon123:

  No a???? Všichni bohužel nemají tolik peněz, aby si kupovali jiné vydání, když mají nakoupené The sims 2 i s několika přídavky1312
  Já si třeba taky ještě stále někdy sednu k the sims 2 a ráda si ho zahraju4

  Příspěvek z 26. prosince 2015 v 10:01.
  aragon123 v něm napsal:

  Ne

  Ne jenom ta fotka .
  Protože ta je přidaná webem a ne autorem