Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Škola je prý základ života. Ale platí to doopravdy?

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 13. ledna 2016 v 15:20.
  karolina2399 v něm napsala:

  Pěkný článek

  Fakt pěkný článek, dost tě chápu. Jsem v kvintě na osmiletém gymplu, a i když se náš kolektiv ve třídě tenhle rok dost rozpadá (bohužel kvůli alkoholu a jiným věcem.... sama to nechci vědět), pár skvělých lidí ve třídě pořád je, takže jsem za to ráda. Sama se celkem učím a mám dobré známky, naštěstí mi nikdo do šprtky nenadává, a když už mi tak někdo řekne, je to spíše ze srandy.... ale možná to bude i tím, že když někdo něco potřebuje, většinou mu pomůžu. :D S tím FB je to hrozný, to je pravda, je to ale fakt o štěstí a kolektivu lidí.... Já osobně mám momentálně největší problém to, že pořád nevím, čím se chci v budoucnosti živit, ale na vysokou chci. :)

  Příspěvek z 10. ledna 2016 ve 13:33.
  viky290 v něm napsala:

  Palec nahoru

  Fakt pěkný a aktuální článek 4

  Příspěvek z 10. ledna 2016 ve 12:35.
  vali98 v něm napsal:

  Díky.

  Děkuji za diskuzi. Vážím si všech reakcí. Na gympl jsem přestoupil a jsem spokojený 25

  Příspěvek z 10. ledna 2016 v 8:06.
  Tajná-anonymka v něm napsala:

  Souhlas se článkem

  Čau,
  u nás je to dost podobný (nebo bylo až do osmé třídy, pak jsme se jako třída rozpadli a ze tří tříd se staly dvě, teď je kolektiv v rámci možností v pohodě).
  Já jediná jsem se docela učila, ne že bych ale byla šprt (stejně mi tak všichni nadávali), ale učení mi prostě šlo, na některé předměty jsem se ani nemusela učit, chápala jsem je ze školy (třeba matika). Tím si ale nemysli, že je naše škola jednoduchá, i když je to pořád "základka". Chodím do jazykové výběrové školy (státní) a ta je DOST náročná...

  Příspěvek z 9. ledna 2016 v 18:44.
  Mistr25 v něm napsal:

  Na nadpis kašlu

  Čím bych měl začít. Trochu mně začínají lézt na nervi článku typu "jsem jiný/á", ale dobře, ti lidi za to nemůžou, že jim to dají na stránku. Dále... celkem dost vídávám, že ten "nejblbější" bývá tím, který mívá poslední slovo. Možná jsi měl risknout gympl, ale kdoví jaký by to bylo tam. Já sem v devítce, mám jasnou vizi, čím bych chtěl být, ale stejně jdu na gympl, protože si myslím že na vysokou mě to připravý víc, a vysoká toho obsáhne víc, co se týče mého oboru, taky je tam menší šance tam zachytit ty, co mají menší mozek, řeknu-li to mírněji. A je škoda že jsi chytil tento blbý kolektiv. A s mobilama jsou asi, protože si s nikým nesedli a měli na základce kamarády, se kterýma si více sedli. A tím základem se myslí základka po 8 třídu, pak to se základem do života nemá co dělat, to je prostě strašná myšlenka. Myslím si, že moje poslední myšlenka. Šprti mají jen jednu špatnou vlastnost. Moc se, zdá se mi, zaobírají učením, aniž by nad tím přemýšleli. Ale záleží jak se ta holka holka opravdu chová, neznám ji, takže je to těžký ji posoudit.

  předchozí 1 další