Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Škola - taky vás tak nebaví?

  vydáno  •  škola a poznání
  A je tu zase škola. Musíme nakupovat sešity, vstávat brzy ráno a vysedávat ve škole. Taky vás to tak nebaví jako mě? :-) Tento rok jsem si sedla úplně do první lavice před učitele a věřte mi, nebyl to můj nápad. Ale chození do školy má i dobré stránky.

  Začátek školního roku v mezinárodní škole International School of Brno , © MF DNES

  Například: denně se vidíte se svými kamarády a kamarádkami, o přestávce si s nimi můžete povídat. Ale co si budeme namlouvat, vždyť si povídáme i v hodinách. :-) Cestou do školy jsem viděla prvňáčky, jak mají aktovky větší než oni sami. Vážně krása pohledět.

  Vstoupila jsem do třídy a některé spolužáky jsem málem ani nepoznala. Opravdu. Buďto ztloustli a nebo jsou ostříhaní nakrátko. Ale když vešla naše třídní učitelka, tak se mi zdálo, že se vůbec nezměnila. Pořád stejná a pořád se na nás snaží být hodná. Ale má to někdy dost těžké.

  Ze školy jsem šla celkem pomalu. To abych si zase užila jeden z mála dnů ve školním roce, kdy máme jen jednu hodinu. Když jsem procházela okolo jídelny - všichni prvňáčci se hrnuli i s rodiči ke dveřím. Když jsem nakoukla dovnitř byla tam děsivá fronta. Nechtělo by se mi tam čekat. :-)

  Vyšla jsem hlavními dveřmi ven a rychle šla domů.

  A co vy? Jaký byl váš první den ve školním roce 2009/2010?

  Vizitka autorky článku na serveru Alík.cz - peta7516

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (14)

  Příspěvek z 5. října 2009 v 16:32.
  peta7516 v něm napsal:

  Reakce na sej:

  to je hezký, že školu myluješ.. Ale podle mě se to píše s i - miluješ

  Příspěvek z 4. října 2009 v 18:26.
  mmmm v něm napsal:

  Reakce na sej:

  ty jsi kráva

  Příspěvek z 15. září 2009 ve 14:23.
  amada v něm napsal:

  škola je nuda

  ....................................................................................................................................................................................131313131313131313jji když se ně co nušime stejně to je nuda252525252525252566664..................................................................................................................................................................................114188