Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Sledujete Stardance?

  vydáno  •  Kultura · Sport · Tanec

  Taťána Kuchařová a Jan Onder v zákulisí StarDance VI (23. listopadu 2013), © Česká televize / Mikuláš Křepelka

  Vždy, když ve Stardance dojde na vyhlášení, jsem velmi nervózní. Mám totiž strach, aby nevyhodili nějaký pár, kterému fandím.

  Moc se mi líbí, jak ve Stardance tancují. Podle mě tancují všechny páry pěkně. Vždy, když někdo ze Stardance odejde, tak mu pak druhý den píšu na chat.

  Tuhle sobotu odešla Šárka a Honza. Moje sestra jim fandila. Obě jsme jim na ten chat napsaly. Mně dokonce i odpověděli. Jste smutní , že tentokrát odešla Šárka a Honza?

  Moje sestra s mamkou občas u Stardance taky tancují. U vytržení jsem byla, když taneční pár Kuchařová - Onder dostal 4 desítky, no to bylo něco. Já bych řekla, že si 4 desítky zasloužili. Oni totiž tancovali opravdu nádherně. Matěj Ruppert tancuje pěkně, ale jeho výraz se mi nelíbí.

  Jsem ráda, že Stardance dávají v sobotu a ne v neděli, protože se na něj můžu dívat. S kámoškama jsme do Stardance úplní blázni. V pondělí si o něm pořád povídáme.

  A co říkáte na Marka Ebena a Terezku Kostkovou? Já si myslím, že oba jsou výborní moderátoři. Jediné, co mě na Stardance moc nebaví je, jak porotci hodnotí pár, jaké tam měl chyby. Vás to povídání baví?

  Jsem velmi zvědavá, kdo letos Stardance vyhraje. Nejvíc bych to asi přála Ondřeji Brzobohatému nebo Michalovi Kurtišovi. Jan Onder vyhrál už minule, tak proto to přeji někomu jinému.

  Ale musím říct, že Taťána Kuchařová je velmi šikovná opravdu jí to s Onderem náramně jde. Líbí se vám Taťána Kuchařová? Mně ano, podle mě je velmi krásná. Ale to je asi samozřejmé, když je Miss World.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (29)

  Příspěvek z 19. ledna 2014 ve 13:28.
  legofriends v něm napsala:

  jan Onder

  Mě připadá že Jan Onder je docela sympatický ale i přesto jsem fandila Aničce Polívkové.252525

  Příspěvek z 11. ledna 2014 ve 12:08.
  olča31 v něm napsala:

  Reakce na Tyna97:

  Mě připadá neszmpatický.

  Příspěvek z 11. ledna 2014 ve 12:06.
  olča31 v něm napsala:

  Já jsem fandila Brzobohatému a Polívkové

  Moje sestra taky. Jsem ráda že nevyhrál Onder, už si to zkusil.4