Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Slovenský televizní program: Tvoja tvár znie povedome

  vydáno  •  Volný čas doma
  Pár informací na začátek. Tento program začal 6.3. Vysílají ho na Markíze ve 20:30. A opakování je v sobotu v 13:35. Moderuje ho Martin Pyco Rausch. Vystupuje v něm osm soutěžících: Lukáš Adamec, Viktor Vincze, Andrej Bičan, Michaela Čobejová, Štefan Skrúcaný, Barbora Švidraňová, Helena Krajčiová a Emma Drobná.

  Studio pořadu Tvoje tvář má známý hlas, © TV Nova

  Každý týden se „převlečou“ za nějakou slavnou osobnost. A následně v neděli zazpívají vybranou písničku, zatančí u toho naučenou choreografii, kterou si nacvičovali celý týden, což je velká legrace. Nacvičují samozřejmě s pomocí „koučů“, jako je například Zuzana Fialová - herecký kouč (ta je také porotkyně soutěžících) nebo Miňo Kereš - slovenský choreograf a tanečník a jiní. Největší legrace je, když má žena ztvárnit zpěváka (muže) nebo naopak. Většina soutěžících je k nerozeznání od originálů.

  Porota

  Porotu tvoří Dano Dangl, Mário „Kuly“ Kollár, Zuzana Fialová a každý týden je nějaký přizvaný porotce, který je každý týden jiný. Už tam byla například Adéla Banášová a jiní.

  Bodování

  Každý porotce má možnost soutěžící ohodnotit body od 1 do 8, ale dané body musí použít jen jednou. Nesmí dát dvěma soutěžícím stejné číslo. Když rozdají porotci své body, sestaví se žebříček. Avšak ještě není nic rozhodnuto. Následně se soutěžící ohodnotí navzájem pěti body. Hlas samozřejmě nesmí dát sobě. A pak se udělá finální žebříček a my poznáme vítěze daného dílu.

  Výherce

  Ten od Markízy dostane šek v hodnotě 1 000 eur (v přepočtu na koruny, je to přibližně 27 000 Kč), který následně věnuje na dobrou věc, například nemocným dětem nebo dětským domovům.

  V úplném závěru si ještě soutěžící vyberou postavu na další týden. Vybírají si je na principu rulety. Zmáčknou tlačítko, na obrazovce s fotkami zpěváků a zpěvaček (českých/ slovenských i zahraničních) a ten jim po chvilce (je to tedy náhodné) přidělí osobnost, kterou vůbec nečekal/a.

  Komu fandím? Kdo se mi nejvíce líbí?

  Pro mě je nejlepší Viktor Vincze, který se už předvedl Enriqua Iglesiase a Bruna Marse. Největší legraci dělá Andrej Bičan, který neumí zpívat (znáte ho možná jako moderátora hry 5 proti 5), ale to je na tom legrační a vždy předvede skvělou show.

  Česká verze

  V sobou 26.3. se tento program rozeběhne i u nás a to s názvem: Tvoje tvář má známý hlas. Moderovat ho bude Ondřej Sokol. A vystoupí v něm: Hana Holišová, Petr Rychlý, Adam Mišík, Ivana Chýlková, Iva Pazderková, Anna Fialová, Petr Vondráček a David Kraus.

  Porota je také čtyřčlenná a patří do ní Janek Ledecký, Jakub Kohák, Jitka Čvančarová a čtvrtý člen bude opět nějaký host. A bodování bude také nejspíš stejné.

  Děkuji za předčtení mého článku.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (6)

  Příspěvek z 28. března 2016 ve 14:24.
  viky290 v něm napsala:

  Opravdu mám ráda tento program

  Tato přeměna byla podle mě nejlepší:https://www.youtube.com/watch?v=e8ToK-AVYIU

  Příspěvek z 28. března 2016 ve 12:26.
  viky290 v něm napsala:

  Reakce na PejsekNelinka:

  Jo mě se ta česká verze taky nelíbí. Příjde mi to takové laciné. Ty přeměny stojí za nic... Budu věrná slovenské verzi 25

  Příspěvek z 27. března 2016 ve 21:44.
  PejsekNelinka v něm napsala:

  Včera jsem se na to dívala (asi posledních 10 minut) a chvilkama byla sranda, ale spíš jsem se nudila 15
  Zkusím se ještě podívat na originální verzi a srovnám 16