Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Smutný příběh

  vydáno  •  vztahy · kamarádi · škola · povídky

  Ilustrační foto, © Profimedia.cz

  Sarah byla ve škole nová, nikoho neznala.Chodila do Simpsonovy školy už dva měsíce a neměla žádnou kamarádku.

  Jednou šla po chodbě, a Lucy, nejvíc namyšlená holka do ní strčila. Sarah spadly učebnice, sehla se pro ně a sebrala je. Byla nešťastná, že ji nikdo nemá rád. 

  Ale jednoho dne byl školní večírek, šla na něj.Seznámila se tam s Gabriel, Andy a Annie. Byla šťastná, že alespoň někdo ji neodsuzuje.Když začala hrát písnička na ploužák, neměla s kým tancovat. Peter, nejhezčí kluk na škole, odstrčil Lucy a vyzval Sarah k tanci. Sarah žádost přijala a s Peterem si ráda zatancovala. Seznámili se, a Sarah se do něj zamilovala. On to nevěděl a dále chodil s Lucy. 

  Druhý den po večírku šla Sarah do školy a Lucy ji řekla ať jejího kluka nechá na pokoji. Sarah z toho byla celý den zaražená. Gabriel, Andy a Annie ji utěšovaly. Po škole šly všechny čtyři k Annie domů, prohlížely si časopisy a poslouchaly písničky. Najednou Annie vykřikne: ,,Mám nápad, pojď Sarah.“ Vzala Sarah za ruku a posadila ji na židli. Vyndala žehličku, stíny na oči, řasenku, lesk na rty a hřeben.Vyžehlila ji vlasy, namalovala oči a pusu. Otevřela skříň a vyndala ty nejhezčí šaty co má. Sarah vůbec nevěděla o co jde.

   Annie ji vyvedla z domu a tam čekal Peter. Peter vzal Srah za ruku a vedl ji do restaurace. Požádal ji, jestli s nim nechce chodit. Sarah byla zmatená, nevěděla co se děje. Začala chodit s Peterem. Po hodině odešli z restaurace, Peter Sarah chytil za ruku a dal ji pusu.Doprovodil ji zpátky k Annie.Když stáli u Annie domu, políbil ji a pošeptal:,,Miluju tě.“ Sarah se usmála a řekla:,,Já tebe taky.“ Peter odešel a Sarah šla k Annie domu. Annie se jí ptala jaký to bylo. Sarah jim celý večer vyprávěla co se dělo. Pak usnuli.

  Druhý den šly společně do školy. Sarah se ohlížela po Peterovi, ale on nikde. Peter nepřišel do školy? Ptala se Sarah holek .Holky pokrčily rameny a Sarah byla smutná. Když skončila škola, Sarah Peterovi volala, ale on telefon nezvedal. Myslela si že ji včera jen využil, byla smutná. Ale když přišla domů, na stole ležely noviny. V novinách viděla, že Peter je mrtvý. Rozbrečela se a volala Annie, ale ta to nezvedala.

  Sarah se vydala k Peterovi domů, dveře otevřela jeho ubrečená paní Spencerová, jeho mamka. Sarah se ptala paní Spencerový jestli ví, že Peter zemřel.Paní Spencerová přikývla hlavou a rozbrečela se ještě víc, než předtím. Pozvala Sarah dovnitř a spolu si sedly na gauč. Povídaly si o Peterovi a paní Spencerová Sarah řekla, že Petera přejel vlak. Sarah se rozbrečela a utíkala domů. 

  Snažila se dovolat Annie, ale ta to stále nezvedala. Zkoušela volat i Gabriele a Andy, ale ty to také nezvedaly. Sarah byla smutná, brečela a nevěděla co má dělat .Den po tom šla do školy a šla za Annie, ale ta ji ignorovala. Gabriel a Andy si ji také nevšímaly. Nikdo ji zase neměl rád, bylo to jako ze začátku. Sarah neměla kamarádky ani Petera.

  Každý den chodila ze školy sama, ubrečená. Jednou se rozhodla, že spáchá sebevraždu. Skočila z mostu a nikdo o ní už nikdy nevěděl.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (6)

  Příspěvek z 27. února v 9:08.
  Klory v něm napsala:

  Ze začátku se to tvářilo jako typickej americkej román pro dívky, ale konec byl teda hustej.

  Příspěvek z 16. července 2018 v 9:32.
  číča800 v něm napsala:

  hezké, i když smutné.

  Příspěvek z 15. března 2015 ve 12:59.
  Lipuska v něm napsala:

  To je moc hezký příběh,ale mohla jsi ho trochu víc rozepsat25