Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Sny

  vydáno  •  Volný čas doma
  Každý máme sny. Některé jsou šílené, jiné zas obyčejné, ale pro každého z nás jsou úžasné.

  Jednou z postupujících do finále soutěže Vysočina má talent byla Markéta Báťová., © MAFRA

  Neříkej mi, že ty nemáš nějaký sen. Všichni máme sny. Nemyslím ty, které se odehrávají ve spánku. Myslím sny, které představují naše touhy. Například já mám snů hodně.

  Často si říkám: „Panebože, co si to zase namlouvám? Vždyť to se nikdy nestane. Jsem hloupá.“  Mít sny je krásné, ale ne každému se splní. Já mám hromadu snů, ale jen několik bych opravdu chtěla uskutečnit. Pokud jste si svůj sen už splnili, můžete se nechat inspirovat mými sny a začít snít o něčem novém.

  Zde jsou moje největší sny :

  ♥ Jet do Anglie
  Nemyslím takové to, že tam pojedu na týden a domů. Ráda bych jela do Anglie na střední. Do kampusu. To by byl zážitek na celý život.

  ♥ Mít šťastnou rodinu
  Tento sen má asi hodně z vás. Nikdo nechceme, aby naše rodina byla rozhádaná.

  ♥ Hrát na kytaru
  Toto se mě drží už více než dva roky. Kytara je pro mě jako nástroj nebes. Miluju ten zvuk, dotyk strun. Chodím ke kamarádce, která na ni hraje a tak vím, jaké to je dotýkat se strun, ale neumím na ni hrát.

  ♥ Udělat maturitu
  Možná se vám to zdá divné, ale maturitu bych chtěla zvládnout i když to bude těžké.

  A teď poslední sen. Tento je pro mě nejdůležitější. 

  ♥ Hrát v seriálu (nejlépe Ulice)
  Miluju hraní, už jako malá jsem ve školce, v družině i u nás doma pořádala představení. Strašně mě to baví. Do teď si s kamarádkou něco zahrajeme. Třeba nějakou scénu z filmu. Ulici sleduji už od malička, strašně mě baví. Ano, klidně se smějte, ale je to můj sen. 

  Mám šílené sny. Splním si je? Některé možná ano, některé ne. Každopádně kytara se mi splní. Přesvědčila jsem rodiče po dvou letech, že vážně chci hrát. Ve šťastnou rodinu musím doufat. Na maturitu se budu muset hodně učit a vydržet. Na střední do Anglie se pokusím získat stipendium a hraní v seriálu Ulice? To musím doufat a odhodlat se rodičům říct, že bych někde chtěla hrát.

  No, uvidíme, jak to dopadne. A co vy a vaše sny?

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!