Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Sousedi z pekla – Mr. Rottweiler

  vydáno  •  Počítače a počítačové hry

  Článek je charakteristika hlavního antagonisty (záporáka) z počítačové hry Sousedi z pekla. Jedná se o kombinaci strategie a adventury. Cílem PC hry je vytočit Rottweilera k nepříčetnosti a nenechat se chytit při dělání vtípků na jeho účet. Hra funguje na platformách Android, PlayStation 4, Microsoft Windows a iOS.

  Woody zase přemýšlí, jak naštvat souseda, © Adventurista

  Mr. Rottweiler je soused Woodyho a ve hře má roli terče Woodyho žertíků.

  Vzhled

  Soused má průměrnou výšku, ale je tak zavalitý, až mu kouká břicho. Dále má pleš, velký nos, věčně zamračený výraz ve tváři a hnědé oči. Vždy je oblečen na doma. Nosí bílé tílko, tmavě zelené šortky a červené sandály.

  Osobnost

  Hlavní antagonista hry se chová jako neurotik a někdy je pervézní. Je líný, samotářský, introvertní, výbušný a nemá smysl pro legraci, zvlášť ne pro Woodyho fórky.

  Mezi jeho zájmy patří hlavně sledování televize, odpočinek na gauči, poslech hudby z gramofonu, grilování, opalování a posilování. Dříve byl také náruživým lovcem, což dokazují jeho trofeje v jeho velkém domě.

  Vztahy s ostatními postavami

  Dobré vztahy má ke své matce a k Olze. Jeho vztah je k nim ale pouze jednostranný. Máma ho pořád komanduje a někdy mu dá i na zadek, pokud jí nějak zklame. Soused se snaží z Olgy udělat svoji přítelkyni, ale většinou souseda pořádně zmlátí. Olga je totiž pořádná bojovnice a nemá daleko ke kulturistce.

  Zpravidla za útoky na Mr. Rottweilera od matky a Olgy nemůže sám soused, ale Woody.

  Špatný vztah má k synovi Olgy, kterému někdy ubližuje (např. mu zničil hrad z písku), ke zvířatům na dovolené a samozřejmě k hlavní postavě hry Woodymu, protože souseda neustále provokuje a dělá mu naschvály.

  Příběh ve hře

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 14. listopadu ve 22:21.
  YashaSnow v něm napsala:

  Moc pěkný článek :) Hru mám moc ráda a hrála jsem ji několikrát :) Tak jako její další díly ^^ Takže také mohu doporučit :)

  Příspěvek z 26. října v 6:07, upravený vzápětí.
  Vysa318 v něm napsala:

  Hru znám ale nikdy jsem ji nehrála. Fajn článek sice trošku kratší ale ono k těm hrám toho nejde moc vymyslet. Pět tlapulínek