Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Soutěž: Hledejte kolem sebe o prázdninách pravé hrdinství

  vydáno  •  Soutěže · Mediální partner · Dětský čin roku
  Všímáte si, co se děje kolem vás? Máte to štěstí, že jste všímaví k situacím, kdy se někdo ve vašem okolí zachoval mimořádně? Ve spolupráci s Dětským činem roku pro vás máme letní soutěž o čtečku a mp3 přehrávače.

  Z předávání cen výhercům Dětského činu roku 2013, © Dětský čin roku 2013

  Hrát můžeš zde: Soutěž s Dětským činem roku 2014

  Denně se kolem nás odehraje spousta příběhů odvahy a statečnosti, které často zůstávají bez povšimnutí. Možná si tedy ani neuvědomujete, že znáte někoho, kdo je opravdovým hrdinou. Co třeba starší sourozenec, který se o vás každodenně stará? Kamarád, který pomáhá starým lidem na ulici? Spolužák, který se vás zastane před ostatními? Nebo třeba vaši rodiče, kteří mnohdy dokáží zázraky? 

  Všichni ti, kteří se snaží pomoci svému okolí, pro vás mohou být inspirací a vzorem. O jejich příběhy se s námi můžete nyní podělit. Zapojte se do naší letní soutěže s Dětským činem roku a napište nám, jaký dobrý skutek jste vy nebo vaši kamarádi vykonali pro druhé. Soutěžit můžete od 5. srpna 2014 do konce prázdnin. Váš příběh nemusí být letošní. Podmínkou je pouze to, aby se opravdu stal a byl založený na skutečných událostech.

  Kamarádka Karolíny o letních prázdninách málem doplatila na setkání s cizím člověkem, se kterým se seznámila po internetu. Karolína nám o tomto příběhu dala vědět a zařadila jej do kategorie Pomoc n@ netu.

  Na konci soutěže vybereme tři vítězné příběhy a jejich autoři se mohou těšit na tyto ceny:

  Ceny v soutěži s Dětským činem roku 2014

  Ceny v soutěži s Dětským činem roku 2014

  Hrát můžeš zde: Soutěž s Dětským činem roku 2014

  1. Svůj příběh zařaď do některé ze soutěžních kategorií:
   Záchrana lidského života
   Pomoc přírodě
   Pomoc ostatním
   Dobrý nápad
   Kolektivní pomoc
   Pomoc n@ netu
   Pomoc starším lidem

  2. Napiš svůj příběh o pomoci druhým (připravuj ho raději v textovém editoru) a vlož ho do soutěžního formuláře.

  3. Zaslané příběhy, které splní pravidla projektu Dětský čin roku, budou automaticky zařazeny i tam. Zde najdete kompletní pravidla projektu Dětský čin roku 2014.

  4. Jména výherců budou zveřejněna v září 2014 zde.

  Dětský čin roku

  Dětský čin roku je projekt, který se snaží podporovat děti v konání dobrých skutků a každoročně oceňuje ty nejlepší hrdinské činy. Děti mohou soutěžit v 7 kategoriích, z nichž každá má svého patrona z řad VIP osobností jako je například Jan Révai, Petra Černocká, Jiří Ježek, Aleš Háma atd.

  S nimi se budou mít děti příležitost osobně setkat na slavnostním vyhlášení vítězů. To letos proběhne 4. prosince 2014 na Staroměstské radnici v Praze.

  Své příběhy o dobrých skutcích mohou děti posílat až do 30. září 2014. Odborná porota poté pak vyhodnotí pět nejlepších semifinálových příběhů v každé z kategorií. O konečném vítězi rozhodnou samy děti on-line hlasováním na webových stránkách od 11. do 31. října 2014.

  Fotogalerie

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!