Alíkovina

Soutěž: Hodinky intelioWATCH s GPS, telefonem a se sledováním polohy

vydáno  •  Soutěže pro děti
V nové Alíkově soutěži hrajeme o dětské hodinky intelioWATCH, jejichž nejzákladnější funkcí je možnost sledování polohy nositele. Na hodinkách lze vymezit i bezpečostní zónu. Na její opuštění bude rodič upozorněn aplikací ve svém telefonu.

Hodinky intelioWATCH ve čtyřech barevných provedeních, © intelioWATCH

K čemu je sledování polohy dobré?

Alíkova soutěž o hodinky intelioWATCH

Do 14.3.2017 hrajeme v Alíkově soutěži o hodinky intelioWATCH.

Hodinky intelioWATCH s možností sledování polohy dítěte

Máte rodiče, kteří se vás bojí pustit samotné ven? Bojí se o vás při cestě do školy, na kroužky nebo když chcete sami vyrazit mimo domov? Hodinky s možností sledování polohy dají vašim rodičům patřičný klid a jistotu, že jste v bezpečí a při plném zdraví.

Díky svému designu jsou ideální pro děti ve věku 4 až 12 let. Lze z nich volat na dvě telefonní čísla, která si mohou rodiče vybrat v aplikaci WhereCom z až 20-ti přednastavených čísel členů rodiny. Dítě tak může jedním stiskem tlačítka mluvit se svými rodiči, prarodiči nebo třeba paní na hlídání. ​

Fotogalerie

Žádné obtěžující telefonáty

Důležitou vlastností je i to, že na hodinky mohou volat jen přednastavení členové rodiny (až 20 telefonních čísel). Díky tomu se nikdo neoprávněný na hodinky nedovolá.

Okamžitá pomoc

V případě pocitu ohrožení může dítě zmáčknout na 5 sekund velké tlačítko s funkcí SOS. Hodinky intelioWATCH tím automaticky zašlou upozornění na všechny přednastavené členy rodiny (až 20 telefonních čísel). Současně je spouštěno nahrávání 15 vteřinového záznamu zvuku. Lze tak zjistit více o situaci, dítě uklidnit nebo vyloučit planý poplach.

Fotogalerie

Více o hodinkách intelioWATCH zjistíte zde.

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!