Alíkovina

Soutěž: Objev kouzlo moře s Aleou

vydáno  •  Kultura
Alea odjakživa miluje vodu. Zároveň z ní má ale velký respekt. Trpí totiž vzácnou nemocí a kontakt s ledovou vodou by jí mohl způsobit smrt. Alespoň tak to prý řekla její adoptivní matce žena, která ji nechala jako malé děvčátko na pláži, a pak navždy zmizela.

Alea dívka moře, Volání z hlubin, Tanya Stewnerová, © Albatros

Alíkova soutěž s knihou Alea dívka moře

Do 15.5.2016 hrajeme v Alíkově soutěži o knihu Alea dívka moře: Volání z hlubi, kterou vydává Albatros.

Alea dívka moře, Volání z hlubin, Tanya Stewnerová

Alea dívka moře, Volání z hlubin, Tanya Stewnerová

Když jednoho dne Aleina nevlastní matka vážně onemocní, Alea začne po své pravé matce pátrat. Díky tomu se v přístavu seznámí s partou dětí, které si říkají Alfa cru.

I když ví, že riskuje život, přijme pozvání na jejich starou jachtu a vyrazí s nimi na moře. Voda a tajemství kolem ní ji totiž neovladatelně přitahují. Při jedné bouři však Alea spadne přes palubu. V mocném sevření studené vody, zoufale kopající a mávající rukama si Alea uvědomí, že její srdce tluče hlasitě a zběsile ne ze strachu, ale z čisté radosti. A pak už nikdy nebude nic jako dřív...

Pronikni společně s Aleou do tajemných hlubin oceánu a objev kouzlo moře, přátelství a dobrodružství. Nová knížka od nakladatelství Fragment Alea dívka moře: Volání z hlubin je první ze série a tak se můžeš těšit, že s Aleou prožiješ nejednu napínavou chvilku.

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (1)

Příspěvek z 16. května 2016 v 16:22.
klarimar v něm napsala:

Doporučuji

Opravdu moc hezká knížka4. Vyhrála jsem ji na Světu knihy v Souboji čtenářů.