Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Soutěžní recenze filmu, 5. místo: Hotel Transylvánie 2 má vysoký výskyt humoru, ale slabší hudbu

  vydáno

  Film začíná svatbou Jonathana (člověka) a Mavis (upírky). O rok později se ukázalo, že choť Jonathana je těhotná. Po několika měsících se narodil kluk, který dostal jméno Dennis. Jak příběh pokračuje, to se dozvíte po zhlédnutí tohoto filmu.

  Jedná se o kombinaci dramatu a komedie. Tento film je animovaný.

  VÝKONY POSTAV:

  Nejvíce se mi líbily výkony postav, které se jmenují Drákula, Dennis, Helmut a Frank. U Drákuly mě zaujalo jeho vtipné vystupování, jeho láskyplný otcovský přístup, jeho předvedení tance break dance a jeho strašidelná ukolébavka, při které jsem se za břicho popadal. U Dennise se mi líbila jeho hláška: „Blé! Ble! Blé!“ kterou řekl, když mu byl jeden rok. U vlkodlaka Helmuta bylo perfektní chování psa, které předvedl při výuce tenisu. Pokud jde o Franka, tak mě rozesmála situace, do které se dostal v ložnici Drákuly při zkoušení jeho oděvu.

  KLADY:

  Tento film nepostrádá prvky humoru, nýbrž jimi přímo překypuje. Dále má výbornou 3D grafiku a vynikající výkony jednotlivých postav. Rovněž má i kvalitní zápletku.

  ZÁPORY:

  Co se týče nedostatků filmu Hotel Transylvánie 2, tak mezi ně patří nižší výskyt hudby a pokud nějaká byla, tak dosahovala pouze průměrné kvality. Dalším „neduhem“ filmu byl vysoký hlasový kontrast mezi dialogy postav a hudbou.

  CELKOVÝ VERDIKT:

  Hotel Transylvánie 2 je nadprůměrně kvalitní film, který je vhodný pro děti a mládež, s vysokým výskytem humorných prvků a velmi dobrou grafikou, ale horší hudební stránkou, a proto tomuto filmu dávám hodnocení ve výši 80 %.

  CELKOVÉ HODNOCENÍ: 80 %

  Poznámka od Alíka: Tuto recenzi vyhodnotila naše porota v rámci soutěže „Staň se filmovým kritikem“ jako pátou nejlepší. Více o soutěži viz www.alik.cz/s/stan-se-filmovym-kritikem

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!