Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Soutěžte o pohádky a počítačové hry pro nejmenší

  vydáno
  Tentokrát vám představíme hry a pohádky, při kterých si na své přijdou ti nejmladší návštěvníci Alíka. A pokud budete mít štěstí v naší soutěži, pak můžete některou z nich i vyhrát!

  © Špidla Data Processing

  Medvěd Míša: Cesta kolem světa - Medvěd Míša je stále na cestách za dobrodružstvím. Je vyzbrojen pouze svým statečným srdcem a chytrou hlavou - pomůžete mu zdolat dobrodružnou cestu?

  Míša se tentokrát vydává za tajemstvím tajemství horké Afriky, navštíví mayskou džungli a stranou nezůstanou ani divy Dálného východu, kde zažije cestu plnou logických oříšků!

  Alenka - Kouzelná země - Alenku jednoho dne navštíví skřítek a nabídne ji výlet do země fantazie. Pro Alenku to není jen ledajaká návštěva. V kouzelné zemi totiž musí najít svou dceru.

  soutěž o hry

  Představené hry a pohádky můžete vyhrát v naší soutěži.

  Při pátrání je potřeba najít přes 3 500 ukrytých předmětů, odehrát napínavé minihry a vyřešit desítky rébusů. Alenka to sama nedokáže, potřebuje vaši pomoc. Cestou vás bude provázet celá řada kouzelných postav. Součástí hry je také 50 komiksů.

  Alex KočičákAlex Kočičák není jen tak obyčejná kočka. Neustále cestuje po světě, hledá starodávné amulety, řeší záhady a má moc rád peníze. Jeho kočičí původ ho totiž nutí užívat si při odpočinku maximálního pohodlí.

  Při jedné z výprav je však unesena jeho sestra a on ji musí zachránit. Klasická skákací plošinovka prožene hráče napínavým dobrodružstvím, jejíž hlavní hrdina je jako kočičí Indiana Jones. A protože se říká, že kočka má 9 životů, má tuhle výhodu ve hře také Kočičák Alex.

  40 pohádek, pověstí a bajek v MP340 pohádek, pověstí a bajek - Začíná pohádkou Sůl nad zlato a pokračuje celou řadou kouzelných bytostí, zakletých princezen, potrestaných lakomci přináší zábavu i spoustu poučení. Víte, kde čekanka získala své jméno nebo jaká patálie čeká každého, kdo by se chtěl všem lidem zalíbit? Chcete se dozvědět, jak líný cikán nad čertem vyzrál? Bratr Paleček je pouhým šaškem krále Jiřího, ale je král opravdu tím, kdo vládne?

  Karel Čapek Devatero pohádek v MP3Karel Čapek - Devatero pohádek v MP3 - Devatero pohádek Karla Čapka je jedno z nejlepších pohádkových vyprávění české literatury. Neotřelé, zábavné a vtipné příběhy se velmi dobře poslouchají a každý, kdo je pozná, na ně nikdy nezapomene.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (10)

  Příspěvek z 22. února 2011 v 17:51.
  hogreta v něm napsala:

  Reakce na myškajaja:

  jistě, že nemusíš číst pohádky, tento článek taky není určen pro tebe, ale pro mladší děti. A to je to, co by si měla respektovat, a neurážet...

  Příspěvek z 22. února 2011 v 17:42.
  Bodysek v něm napsal:

  PC hry

  Moc bich si to přál vihrát19

  Příspěvek z 22. února 2011 ve 14:01.
  lilinka885 v něm napsal:

  Reakce na hogreta:

  dívčí romány jsou ta nejúžasnější věc na světě!81010