Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Soy Luna

  vydáno  •  volný čas doma
  Soy Luna je skvělý seriál od Disney Channel, já osobně tento seriál zbožňuju a doporučuji ho hlavně lidem, co mají rádi Disney Channel. U tohoto seriálu je věková hranice tak od 10.

  Violetta, nový seriál Disney Channel, © Disney Channel

  Luna Valenteová (Karol Sevilla) si se svými adoptivními rodiči spokojeně žije v Mexiku. Lunina matka je kuchařka a otec správce jednoho letního sídla, kde žijí v pokojích pro personál. Našla si skvělou brigádu, rozváží jídlo na bruslích. Takže může trávit většinu svého volného času tím, co má nejradši: baví se s nejlepším kamarádem Simónem a bruslí po celé Cancúnské promenádě.

  Lunin život nabere neočekávaný směr, když se do sídla přijede podívat nová majitelka Sharoon Bensnová a její schovanka Ámbar Smithová. Ámbar strčí Lunu do bazénu za to, že ji omylem polila milkshakem, naštěstí ji vyloví Ámbařin přítel Matteo. Paní Bensnové však jídlo Luniny matky tak chutná, že se rozhodne, že ji chce mít ve svém soukromém sídle v Buenos Aires.

  Nabídla jim tedy, že budou mít dvojnásobný plat a stipendium na nejlepší školu v zemi pro Lunu. Lunini rodiče souhlasí a přestěhují se do Argentiny. Stesk Luna zahání bruslením a díky nim objeví soutěž Jam & Roller. Na bruslařském stadiónu se také seznámí s okouzlujícím a protivným Matteem. Díky svému odhodlání a nadšení se Luna naučí freestylovému bruslení, potká nové kamarády a objeví své pravé já.

  Pokud vás tenhle seriál zaujal, tak tady je pár tipů na další seriály od Disney Channel: Violetta, Liv a Maddie, Austin a Ally, Jessie, Kouzelníci z wawerly, Hodně štěstí Charlie, Sladký život na moři, Na parket! Tajný život K.C. atd.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (10)

  Příspěvek z 20. ledna 2019 ve 12:47.
  Rodé v něm napsala:

  R^R^R^R^R^R^R^R^R^

  Příspěvek z 10. března 2017 v 18:53.
  __brunettka__ v něm napsal:

  Žádná věková hranice

  Ahoj, Soy Luna nemá věkovou hranici :)

  Příspěvek z 2. března 2017 ve 13:06.
  egz v něm napsala:

  Reakce na Dagí04:

  21