Diskuze k Alíkovině
« Přejít na článekSpánková paralýza
Sakidonnut: tak to jsme dvě. Já to četla ráno, ale to nevadí. Teď vždy když jdu někam ve tmě, tak si vzpomenu na tu fuj věc na hrudi.
Ať to autorka nebere nijak osobě, ale docela mě postrašila
Super článek! Vůbec jsem o tom nic nevěděla a nikdy jsem to (teda zatim
) nezažila.
pročc si to čtu před spaním???
ještěk tomu ty obrázky!!! kéž bych mohla vrátit minulost
bych se sem nekoukla
Moc hezky článek. Párkrát se mi to stalo, ale ani jsem neotevřela oči. Jednou jsem se vzbudila na zádech a něco koukalo do okna
což je divný, večer jsem zatahovala závěs...
Pak to tak nějak proklouzlo oknem a sedlo si to na židli
pak jsem se vzbudila. Trvalo to tak minutu a půl.
5 tlapek 


Asi nejznámější vyobrazení a pojem v tomto ohledu je Nachtmar, Nightmare - Vyobrazení z roku 1790 The Nightmare (1790-1791) - Johann Heinrich Füssli.jpg
Je to onen démon na hrudi.
Spánková paralýza je vůbec zajimavý fenomén a děkuji za tento zajímavý článek.
Zajímavý článek, ani jsem nevěděla že něco takového je, ale někdy jsem to měla. Akorát jsem trošku proti těm obrázkům v prostřed článku. Já osobně jsem je i ten text přeskočila a četla až na konci


5 labiek. 
