Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Diskuze k Alíkovině

    « Přejít na článek

    Spánková paralýza

    Nový příspěvek do diskuze:

    Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

    Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 19. května v 15:15.
    morceMaty v něm napsala:

    Sakidonnut: tak to jsme dvě. Já to četla ráno, ale to nevadí. Teď vždy když jdu někam ve tmě, tak si vzpomenu na tu fuj věc na hrudi. :-D Ať to autorka nebere nijak osobě, ale docela mě postrašila :-o

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 15. května ve 23:53.
    Ändřläk_ v něm napsala:

    Super článek! Vůbec jsem o tom nic nevěděla a nikdy jsem to (teda zatim 8-D) nezažila.

    Příspěvek z 15. května ve 23:36.
    elcis v něm napsala:

    joooo doporucuji cist pred spanim, to se budou zdat krasne sny potom, decka😈

    Příspěvek z 15. května ve 22:41.
    Sakidonnut v něm napsala:

    pročc si to čtu před spaním??? :-o ještěk tomu ty obrázky!!! kéž bych mohla vrátit minulost :-c bych se sem nekoukla ]:-)

    Příspěvek z 15. května v 11:59.
    riky5829 v něm napsal:

    Ako poučné! okO= 5 labiek. :-)okok

    Příspěvek z 15. května v 11:38.
    Cirilla12 v něm napsala:

    Moc hezky článek. Párkrát se mi to stalo, ale ani jsem neotevřela oči. Jednou jsem se vzbudila na zádech a něco koukalo do okna :-c což je divný, večer jsem zatahovala závěs...
    Pak to tak nějak proklouzlo oknem a sedlo si to na židli 8-o pak jsem se vzbudila. Trvalo to tak minutu a půl.
    5 tlapek ;-):-3O:-)$>

    Příspěvek z 15. května v 8:05, upravený v 11:40.
    Romulus-Caesar v něm napsal:

    Asi nejznámější vyobrazení a pojem v tomto ohledu je Nachtmar, Nightmare - Vyobrazení z roku 1790 The Nightmare (1790-1791) - Johann Heinrich Füssli.jpg
    Je to onen démon na hrudi.

    Spánková paralýza je vůbec zajimavý fenomén a děkuji za tento zajímavý článek.

    Příspěvek z 15. května v 7:07.
    morceMaty v něm napsala:

    Zajímavý článek, ani jsem nevěděla že něco takového je, ale někdy jsem to měla. Akorát jsem trošku proti těm obrázkům v prostřed článku. Já osobně jsem je i ten text přeskočila a četla až na konci :-D ;-)

    Příspěvek z 15. května v 6:44.
    Klassa7 v něm napsala:

    Velmi zajímavý, krásný a děsivý článek.
    Dobře se četl, pět tlapek