Alíkoviny

Sparta Camp 2013: Příležitost stát se profesionálním fotbalistou

vydáno  v 18:00
Nejslavnější český fotbalový klub vyhlašuje svůj první fotbalový kemp Sparta Camp 2013. Letos v létě si můžeš život profesionálního fotbalisty Sparty na týden vyzkoušet i ty.
z archivu AC Sparta

Autor fotky: AC Sparta

Alíkova soutěž

Do 30.6.2013 hrajeme o jedno místo na Sparta Camp 2013 a další sparťanské ceny. Vyhraj soutěž pro sebe, sourozence nebo kamaráda. Soutěžit můžete v sekci Soutěže.

z archivu AC Sparta

z archivu AC Sparta

Být profesionálním fotbalistou. To je přece sen všech malých kluků, ale i dospělých chlapů. Málokomu se splní. Ty si ale letos v létě si můžeš takový život alespoň na týden vyzkoušet a to díky nejslavnějšímu klubu u nás - pražské Spartě. Ta pořádá v létě svůj fotbalový kemp.

Sparta v létě nabízí každému mladému fotbalistovi skvělou příležitost: zažít týden jako profesionální fotbalista Sparty. Školáci tak budou mít jedinečnou příležitost proběhnout se po stejném trávníku jako slavní hráči, zakopat si se stejnými balony nebo se nechat trénovat stejnými trenéry. A co víc, mezi nadějné fotbalisty se přijdou podívat i největší hvězdy Sparty, aby si s nimi zatrénovaly.

Na každého účastníka navíc chystá příjezdový balíček oficiálního oblečení i s dresem, aby vypadal jako správný sparťan.

Fotogalerie

Na týdenní akci je možné se přihlásit na stránce www.spartacamp.cz. Zde najdeš videopozvánku.

Kempu se už nemůže dočkat ani reprezentant Láďa Krejčí, který na Spartě vyrostl. "Těším se, protože to neberu jako svoji povinnost. Vždyť i já jsem v podobné pozici byl jako malý, takže rád kluky a holky přijdu povzbudit," říká Láďa Krejčí.

Sparta Camp 2013

To je fotbalový týden pro holky a kluky ve věku od 7 do 13 let  v nejmodernějším tréninkovém centru v Česku, Fotbalovém centru mládeže na Strahově v Praze. Letní sparťanský kemp se koná od 13. do 20. července 2013. Více informací na www.spartacamp.cz

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (3)

Příspěvek z 6. srpna 2013 v 11:41.
samuel9 v něm napsal:

Poděkování

chtěl jsemjenom poděkocat za výhru.4moc se mitamlíbilo.prostě super....SAMík16

Příspěvek z 26. června 2013 v 9:56.
Kábéčko v něm napsal:

Jo, ale až v posledních třech letech.

Příspěvek z 25. června 2013 ve 14:36.
Anonymni v něm napsal:

...

Kdyby něco, nejslavnější a nejlepší český klub je FC Viktoria Plzeň. Bezkonkurečně.