Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Splň si svůj sen!

  vydáno

  Tento článek bude něčím výjimečný. Tím, že je důležité, abychom si šli všichni za svými sny. Abychom dělali to, co nás baví, a ne to, co chtějí ostatní.

  Španělsko - Granada , © kokoskoko

  Říká se , že by jsme si měli všichni plnit své sny. A to jsem také udělala.
  Víte jaký byl můj sen? Ne. Tak můj sen byl, navštívit zahraničí. Stát, co pro mě hodně znamenal, a to bylo Španělsko. Když mi škola umožnila odlet do Španělska, tak jsem neváhala ani jednu sekundu a hned jsem volala domů, abych jím oznámila tu krásnou novinu.

  Po pár hodinách mi doma řekli, že mohu. Byla jsem nejšťastnější osoba na světě. Když přicházel den odletu, tak jsem byla nervózní. Byl to můj první let, nevěděla jsem, co od toho čekat, ale hned při vzlétnutí jsem si to zamilovala. Byla jsem tam zároveň na kurzu i dovolené zároveň. Poznávala jsem novou kulturu a tradice.
  V práci, kde se konal můj kurz kuchařky, byl úžasný. Byla jsem tam 14 dní, ale ti lidi byli úžasní! Když jsem udělala něco špatně, tak se nic nedělo a spíše jsme si z toho udělali srandu. Tolik pozitivních lidí jako je ve Španělsku – Granada –, jsem ještě nikdy neviděla a neznala.

  Zároveň jsem i navštívila poprvé moře a sbírala mušličky na památku. Nejvíce jsem milovala nakupování suvenýru pro rodinu, kamarády a nejbližší!
  Stala se mi tam ale taková zvláštní věc, z které jsem byla velice zklamaná. Když jsem přijela od moře, položila jsem si tašku na postel a šla jsem se od té slané vody konečně osprchovat. Jedna velmi dobrá kamarádka, kterou jsem měla ráda, byla na pokoji sama. Když jsme chtěli jít k večeru do obchodu si něco koupit, tak jsem si všimla, že mi někdo ukradl 20 euro. Neměla jsem důkazy, takže jsem nemohla nikoho hned podezřívat. Když se mě ale hned ptala, jestli to budu psát domů či říkat p. učitelce, hned mi bylo jasný, že to byla ona. Tvrdila, že má jen 105 euro, přitom, když otevřela peněženku, měla tam 100 euro a 20 euro.
  Nejde mi o peníze, to je to poslední, co mi v tu chvíli vadilo. Bylo to, že jsem se zklamala v osobě, kterou jsem měla ráda. I to, že mě ignorovala a bavila se s někým jiným. Prostě už to nebylo takový kamarádství jako ve škole. Hodně mě zklamala, že ani nevíte jak.

  Ona neví, že to vím. Nechtěla jsem to nějak řešit čí rozšířit nějakou válku mezi sebou. Je to zbytečné, proto si hlídejte své věci i před lidmi, které máte moc rádi.

  Snad se vám bude článek líbit a brzy zase Ahoj! $>

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  Příspěvek z 7. září 2019 ve 22:27.
  Unicorn221 v něm napsala:

  Nádherný článek doopravdy krásný článek.Jednou jsem si vzala do školy sliz jenom taková maličkost,A moje nejlepší kámoška mi vzala půlku slizu a přitom jsem šla jenom říct něco mému kámošovi...A pak jsem zjistila že nemůžu věřit nikomu v tajtý době...

  Příspěvek z 2. září 2019 ve 22:38.
  kokoskoko v něm napsala:

  Dekuju!

  Příspěvek z 1. září 2019 v 10:48.
  tomášektom v něm napsal:

  Moc pěkné! Pět tlapek.