Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Spolužáci se mi smějí, protože mám ráda Avril

  vydáno  •  hudba · šikana · kamarádství
  Mám pár oblíbených celebrit, ale jen jedinou, ke které sedí slovo "výborná" - Avril. Dobře zpívá a má dobré videoklipy. Jediný, kdo to nechápe, jsou moji spolužáci. Mám s Avril tužku a pouzdro, doma pár plakátů. To je všechno, ale moji spolužácí si myslí, že jsem do ní blázen.

  Alenka v říši divů - Avril Lavigne, © Disney Enterprises, Inc

  Každý den slyším: "Hele, to je ta, co miluje Avril Lavigne. Bože, je to kr**a." Nebo když vejdu do třídy, hned začnou: "Hele, dívejte, s čím se zase bude chlubit. Za chvilku si snad dá paruku s nápisem Avril."

  Co je špatného na tom, že mám ráda nějkou celebritu, kterou oni ne? Pokud vy máte nějaké spolužáky, co fandí třeba Miley Cyrus a mají od ní věci, nechovejte se k nim tak.

  Máma říká, že to je závist, že jim se nic nelíbí, protože mají jiný vkus. Prý mi závidí, že jsem si našla svůj styl a svoji celebritu. Jenomže mně je to jedno, co si jiní lidi o mně myslí - je to jejich věc.

  I přes tyto smutné věci je pro mě život vším, mám ráda svoje spolužáky i přes to, jak se ke mně chovají. Jediný, kdo mě podporuje, je moje kamarádka Bára. Ona všechno chápe a vždycky mi pomůže.

  Zamyslete se nad tím, jak se chováte! Protože ostatním to může být nepříjemné.

  Autorka: (12 let)

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (~ 150)

  Příspěvek z 17. září 2011 v 19:47.
  Janičk-a v něm napsal:

  ahoj

  Ahoj, moje kamarádka taky zbožňuje Avril. Jenže u tebe je to něco jiného. Máš pouzdro, tužku a plakáty... Myslím, že nemají důvod proč ti nadávat a shazovat tě. Kámošce se taky vysmívali a tak podobně, jenže na si to zasloužila. říkala, že má mikinu od avril, atd... Kecala!!17 Proto na ně kašli a nesnaž se omezit svůj styl... Když se ti bude někdo zase vysmívat, tak mu řekni: víš co je to tolerance?? jo? tak bych ti radila, aby jsi si pravý význam toho slova zopakoval(a)

  želvičky v něm napsala:

  ahoj

  moje sestra má ráda taky avril asi neví co letí sice nepatří mezi mé nej zpěvačky ale je super neřeš co říkají ostatní ale co si myslíš ty ASI FAKT NEVÍ CO LETÍ A CO JE TO AVRIL

  ----good--girl--- v něm napsala:

  a co ti co mají všechno s Hm???

  a co ti spolužáci kteří mají všechno s Hanou montanou penál tužky propisky deníčky povlečení bločky sešit y a já nevím co všechno!!! co oni ta že máš penál xs avril?? vštip jim do očí že do ní nejsi blázen  blázen bys do ní byla jako jedna holka co miluje HM a MC ta nenosí nic jinýho jak není něco s HM neb o Miley tak rto nenosí a nebo pokud to nevipadá jako kdyby to Hm nebo Miley nosila..