Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkoviny na téma Sport

  Čím házíte? aneb Jak se využívají sportovní pomůcky

  vydáno 30. dubna ve 4:00

  Když se řekne hod, vybaví se mi atletika, krikeťák, raketka, oštěp, medicinbal... Jenže ne tak spoustě lidem. Vlastně náhodou jsem narazila na zajímavé téma využívání nejen školních pomůcek.

  Autorka: žibafa

  Mažoretky a twirling – nejen točení hůlkou

  vydáno 23. dubna ve 4:00

  Mažoretky jsou sport, kde se pracuje s náčiním. Jaká je historie tohoto sportu, co je to twirling a co je k provozování těchto sportů zapotřebí? O tom se dozvíš v tomto článku.

  Autorka: Mažoretka7

  Králičí hop, co to vlastně je?

  vydáno 24. března ve 4:00

  Králičí hop se poslední dobou stává velmi populární mezi chovateli králíků, pojďme si říct, co to přesně je. ;-)

  Autorka: ZuzkaS

  Kvíz – šachy

  vydáno 10. ledna ve 4:00

  Myslím si, že asi každý zná šachy… Někteří lidé šachy hrají a někteří zase ne. Takže chcete si ověřit své znalosti o šachu? Tak jste na správném místě!

  Autor: X_david_X

  Národní házená – téměř neznámý sport

  vydáno 9. prosince 2023 ve 4:00

  Chceš se dozvědět něco o národní házené? Je to skvělý a zajímavý sport, který se skoro zapomněl. Neváhej a čti!;-)

  Autorka: Veva_2

  Capoeira – co to je?

  vydáno 15. listopadu 2023 ve 4:00

  Capoeira je zajímavým bojovým uměním, které pochází z Brazílie a má neobyčejný původ. Věděli jste, že je možné zkombinovat boj, tanec a hudbu? V capoeiře ano.

  Atletika – všestranný sport

  vydáno 20. září 2023 ve 4:00

  Běhej, házej, skákej rád... atletem se můžeš stát a s rodiči to můžeš dát! Láká tě atletika? Chceš ji někdy zkusit? Tady se o tomto sportu můžeš dozvědět něco víc!

  Autorka: žibafa

  Jezdecké rady pro začátečníky

  vydáno 27. srpna 2023 ve 4:00

  Chcete si zvýšit sebevědomí, mít silné zdraví, dobrou kondičku a méně stresu, nebo jenom zhubnout? Pokud něco z toho chcete, tak nejlepší je začít s jízdou na koni! Napsala jsem pro vás pár jezdeckých rad z mého pohledu. Rady jsou pro úplné začátečníky, nebo ty, kteří uvažují začít s jízdou na koni.

  Autor: holka333

  Výlet do Karlových Varů na MČR ve volejbale z mého pohledu

  vydáno 8. června 2023 ve 4:00

  25. 3. jsme se já a mých 7 spoluhráček s trenéry vydali do Karlových Varů na MČR (mistrovství České republiky) ve volejbale. Nejsme žádný slavný tým, vydali jsme se tam spíš proto, abychom si vyzkoušely hrát pod tlakem a zároveň se bavily. Proto tenhle článek nebude ani tolik o volejbale jako o zákulisí cesty. Tak jdeme na to!

  Autorka: Sofie99

  „Stigaření“ aneb Hraní Stiga hokeje

  vydáno 26. května 2023 ve 4:00

  Snad každý ví, že existují hry jako stolní fotbálky, hokeje atd. Ale víte také, že minimálně v jednom z těchto stolních hokejů se pořádají i soutěže a to dokonce na mezinárodní úrovni? V tomto článku jsem se rozhodl popsat vám onen hokej, pravidla a různé soutěže, které se konají...

  Tajenka o sportech

  vydáno 13. dubna 2023 ve 4:00

  Rád/a sportuješ? Já jo! Zajímalo by tě, jak jsem se dostala ke sportu? Můžeš si přečíst tento článek a nebo si zkusit své znalosti o známých sportech! Dokážeš rozpoznat všechny?

  Autor: Kaktusek

  Míčové hry – znáš je všechny? Otestuj se!

  vydáno 12. března 2023 ve 4:00

  Kdo by neznal „vybiku“, fotbal nebo basketbal. Kromě těchto her, které jsou oblíbeným mučením snad každého tělocvikáře, jich ale existuje mnohonásobně víc. Znáš je všechny?

  Děti Nagana aneb Žádný sen není přiliš velký

  vydáno 18. února 2023 ve 4:00

  Není žádným tajemstvím, že Česká republika má své hokejové úspěchy. Tohle konkrétní bylo ale velké! Pojďme si ho připomenout. Do kin přichází nový hokejový film, který bude mít symbolicky premiéru 22. února 2023.

  Mělo by se Rusko zúčastnit olympiády?

  vydáno 1. února 2023 ve 4:00

  Rusko zaútočilo na Ukrajinu a olympijské hry byly odjakživa symbolem míru a po dobu jejich trvání byly pozastaveny všechny války. To se v moderní době ale už neděje. Mělo by tedy Rusko mít možnost sportovat na olympijských hrách?

  Autor: Vitan_26

  Chůze – lidé chodí od pradávna

  vydáno 13. ledna 2023 ve 4:00

  Konec řečí – je čas vyrazit. Procházka vede na schůzku se světem. Spočítali jste si někdy, kolik za den uděláte kroků? Kolik toho nachodíte? Přemýšleli jste někdy o chůzi jako takové? Chtěla bych vás inspirovat, abyste vyšli ven a chodili. Stačí vykročit ze dveří.

  Autorka: KittyEli

  Dogtrekking – to není jen procházka se psem

  vydáno 9. října 2022 ve 4:00

  Když jsme si domů pořídili štěně border kolie, věděl jsem, že bude potřeba se tomuto pejskovi věnovat. A tak jsem se rozhodl vyzkoušet dogtrekking, o kterém bych vám teď rád něco řekl.

  Olympijská tajenka

  vydáno 29. srpna 2022 ve 4:00

  Reprezentovat svou zemi na olympijských hrách je snad sen každého sportovce. Olympiáda během své dlouhé historie napsala mnoho příběhů a nezapomenutelných okamžiků. V dnešním článku si můžete otestovat své olympijské znalosti.

  Autorka: KoloJM83

  Sportovní tajenka

  vydáno 15. srpna 2022 ve 4:00

  Hodně lidí se zajímá o sporty, nebo je třeba aktivně vykonává. Ovšem znáte jednotlivé druhy sportů a víte jak se některé z nich jmenují? Zkuste si tajenku!

  Canyoning – můj adrenalinový příběh z dovolené

  vydáno 7. ledna 2022 ve 4:00

  Budu vám vyprávět svůj zážitek z dovolené, který skončil poněkud nečekaně... Jestli máte rádi pořádná dobrodružství ve vodě a horách, tak je tento článek přímo pro vás!

  Autorka: hrkelo

  Sportovní střelba ze vzduchové pistole

  vydáno 10. listopadu 2021 ve 4:00

  Střelba je sport, ke kterému nepotřebujete uběhnout 100 metrů za deset sekund nebo skočit osm metrů. To vážně nepotřebujete. Ale není to sport pro všechny.

  Autorka: HaniH

  Plavecký kvíz

  vydáno 13. září 2021 ve 4:00

  Máte rádi vodu? A umíte pořádně plavat? Určitě jste někdy slyšeli i o tom, že jsou různé plavecké způsoby, které se učí třeba na plaveckých kroužcích, ale někdy i na školním plavání. Znáte je? Ať už ani, či ne, můžete si vyzkoušet kvíz.

  Autorka: majdula2000

  Biatlon, sport, který se mi moc líbí

  vydáno 30. července 2021 ve 4:00

  Chcete se něco dozvědět o tomto čím dál populárnějším sportu? Chcete vědět informace o disciplinách? Znáte nejznámější biatlonisty a biatlonistky? Zde se dozvíte o biatlonu pár základních informací obecně i o disciplínách.

  Autorka: HankaSport

  JoyRun – závod pro handicapované

  vydáno 14. července 2021 ve 4:00

  Mnoho lidí ani neví, že něco jako JoyRun existuje. Že mezi ně patříte také? Nevadí, díky tomuto článku se to změní! Přeju hezké čtení.

  Autor: asistent

  Biatlon a kvíz

  vydáno 28. června 2021 ve 4:00

  Možná si už někteří z vás všimli, že biatlonu ráda fandím. Dnes vám o něm něco povím a pak si můžete vyzkoušet biatlonový kvíz.

  Autorka: KoloJM83

  ME ve fotbale 2021 + kvíz

  vydáno 7. června 2021 ve 4:00

  Za několik dní začne tahle fotbalová událost. Chcete se o ní dozvědět víc? Přečtěte si můj článek.

  Autor: Lacko5