Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Sport versus internet

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Prodleva 7 let (fíha, to je dlouho).
  Příspěvek z 18. června 2015 v 18:29.
  Nianaa v něm napsala:

  Nevěřím

  Koukáš na to jenom ze SVÉHO pohledu. Někdo třeba nemá možnost jít ven - bydlí třeba v zakouřeném městě, na sídlišti, kde ani není kam jít. A o víkendu? Co když jel třeba s rodiči na výlet a nechtěl to přiznat? Chtěl se prostě vytahovat. Cítí se odstrčený. Zkus si s ním někdy taka psát a třeba ho pozvi ven. Když se ti to povede, udělej to ještě párkrát. A pak to udělej nějak tak, aby se potkal s ostatními kluky, kteří třeba hrají fotbal. A řekni ať jde hrát taky, že se budeš dívat. Ale pak se musíš alespoň dívat! A nepiš, že je o víkendu 48 hodin u PC. Kde máš důkaz? Myslíš, že vůbec nespí atd.? Lžeš sama sobě a ty to víš.
  Ahoj,
  Nianaa

  Příspěvek z 18. června 2015 ve 2:11.
  MechovCity96 v něm napsal:

  Tohle spíš než článek je názor.. ale budiž. Co se týče FB souhlasim v tom že když tam cokoli o sobě dáme tak si nikdy nemůžem bejt jistý kde to skončí, proto tam nedám nic co nechci aby ostatní věděli - logic. Dál některý děcka ale nejen oni maj FB na to aby si fotili zprominutím h***a co z nich vyjdou ,každou blbost co se jim za den stane nebo ty statusy o životě který sou všecky jak přes kopírák. Ale to není ani tak vina FB jako těch co tam lezou. Já například to používám hlavně na zprávy známý, kámoši a tak je to zadara a když něco potřebuješ napíšeš. Dál zprávy apod. je možnost tam sledovat jistý stránky příspěvky a vyjadřovat se k nim. Někdo se prostě rád občas k něčemu vyjádří nebo tam může sledovat názory ostatních lidí. No a nakonec k tomu že je jen u FB a u PC - u všeho platí ta zlatá věta : Všeho moc škodí. Samozřejmě že pokud tam člověk sedí celej den 24/7 tak je to o ničem,chce to dát si někdy pauzu zajít ven a tak. Pokud je člověk schopnej bez toho normálně fungovat a bavit se tak to je ještě v pohodě. Styl jakým to píšeš  ... prostě on dělá špatně a má to bejt podle mě protože mám pravdu. Lidi nezměníš a nemůžeš jim kecat do života. Jestli je to tvůj kámoš tak s ním můžeš o tom hodit řeč ale musíš rozumně protože když na něj rozjedeš tímhle stylem tak tě pošle někam. On sám dřív nebo pozdějc pozná o čem je život.

  Příspěvek z 15. června 2015 v 11:17.
  zuzukrecek1 v něm napsala:

  Můj názor na internet

  Někdy je internet dobrý, ale po chvíli mě to přestane bavit a bolí mě z toho oči.

  Příspěvek z 14. června 2015 v 17:19.
  JoRoManic v něm napsal:

  Milý Ikine,
  tvůj článek je orientován z vcelku subjektivního úhlu pohledu. Chápu tvůj přístup k FB a jiným sociálním sítím. Tak jsem se choval donedávna sám. Dovol mi ukázat ti jiný pohled. Vem si třeba mě. Studuji na Gymnáziu, kde často píšeme nějaké písemky, nebo potřebujeme důležitý domácí úkol. A, jaká náhoda, zrovna v den zadání jednoho takového jsem chyběl. Mám několik možností. Buď:
  Dojedu autobusem k jednomu z kamarádů a zeptám se ho. Tato možnost nepřipadá v úvahu, protože žádný z nich nebydlí blízko a musel bych platit za jízdenku.
  Nebo: Napíšu SMS. Tuto možnost také vyřadím, jelikož zpráva je omezená na určitý počet znaků, musím se obejít bez diakritiky (háčky, čárky) a navíc to opět stojí peníze.
  Takže zbývá jediná možnost: Napsat jim na FB. Zprávy mohou být dlouhé jak chci, nic neplatím a zpráva přijde ihned.
  Dále ses ptal, proč si s vámi radši nezakopal? Mno, jestli si opravdu psal s holkou z New Yorku (mimochodem si píšu s jedním vrstevníkem z Británie), mohlo jít o určité poznávání jiných kultur, jiných lidí. Což je vskutku zajímavá zkušenost. Nebo se na to prostě necítil. Třeba já nejsem žádnej fanda kolektivních sportů jakým je fotbal. Pro někoho mohou být hry, či sociální sítě jakýmsi útěkem od reality. Když jsem naštvaný, zlikviduju pár nacistů ve Wolfensteinovi a je mi líp. Místo toho. abych bezhlavě mlátil do zdi, docela přijatelné. Ale FB nepoužívám jen jako nástroj k psaní. Sdílím obrázky, které mě pobavily, čtu si diskuse k mým oblíbeným seriálům a hrám.
  Doufám, že jsem ti to dostatečně objasnil, a zároveň děkuji, že jsi se pročetl až jsem.
  Michael 25

  předchozí 1 další