Alíkovina

Sraz Alíka 16. 6. 2018 v Hradci Králové

vydáno  •  Srazy uživatelů Alíka

16. června byl sraz Alíka a bylo to super! Sraz byl v Hradci Králové a příští sraz bude pravděpodobně v Olomouci.

Sraz Alíka 16. 6., © DžungaráčekChlupáček

Tak 16. června byl sraz Alíka a bylo to super! Někteří se setkali na nádraží a někteří (já, ŘidičJiří, TanečniceJiřka a Mari1) jsme čekali před akváriem. A pak jsme šli do Obřího akvária. Moc se mi to líbilo. Viděli jsme různé ryby a taky deštný prales. Mně se nejvíc líbil ten prales. Potom jsme šli do obchůdku se suvenýry. Pak jsme šli do cafe Piraňa. Byli tam krásní papoušcci. Někteří účastníci si dali i nějaký zákusek, nebo nanuk.

A pak jsme se vydali do restaurace. Šli jsme takovým krásným parkem, byla tam dokonce i svatba. Fotili jsme se. Viděli jsme tam spoustu zvířátek - nutrie a kačenky, také spoustu pejsků. A TanečniceJiřka byla unavená. Pak jsme konečně došli do restaurace a povídali jsme si, byla to sranda. Přinesli nám jídlo, byla to mňamka. Někdo si objednal dokonce i zákusek. Moje kamarádka Copinka si dala ananasový džus, který chutnal jako pomerančový džus. Pak jsem ostatním uživatelům ukazovala mého pejska. I když má Miaow ráda kočky, tak byla taky nadšená. Potom všichni podepsali prezenční listinu.

Pak jsme se zase procházeli. Miaow nám povídala o různých památkách. Pak se ptala, kdo zná nějaký známý film, který tam byl natočen, a nikdo ho neznal. A já a ThePumpa jsme si říkali, jestli je opravdu tak známý, když ho nikdo neznal. Pak jsme odcházeli, protože ostatní šli na nádraží a domů. Tak jsme se rozloučili. Bylo to moc super. Jsem ráda, že jsem poznala tak skvělé lidi, hlavně moji nejlepší kamarádku Copinku. Je mi líto, že se toho srazu nezúčastnila VerFan, ale snad se zúčastní příště.

Potkala jsem tam spoustu super lidí a nových i starých kamarádů: Copinka, Miaow, Majdula2000, Pralinka2, Mari1, TanečniceJiřka, ŘidičJiří, MinaHoshi, On1, ThePumpa, Pavlikkamard, aja38

Byli jste vážně suproví! Mám vás ráda!@)->-

Hlavně chci poděkovat Miaow, za to, že sraz organizovala místo mě.

Příští sraz bude v Olomouci, někdy v září.

Další fotky jsou na mém blogu: dzungaracekchlupacek.blogspot.com/2018/06/sraz-alika.html

Poznámka redakce:
Další fotky ze srazu jsou na adresách
pralinka.venku.cz/srazalik55.php
a
1mari1.rajce.idnes.cz/Sraz%5fAlika%5fv%5fHradci%5fKralove

O příštím srazu se opravdu uvažuje, že by byl na podzim v Olomouci, ale zatím není jistý přesný termín.

Autorka: (14 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (19)

Příspěvek z 24. října 2018 v 15:15.
VeverkaČiperka123 v něm napsala:

Díky moc!

Příspěvek z 23. října 2018 ve 22:16.
majdula2000 v něm napsala:
Příspěvek z 23. října 2018 ve 21:17.
VeverkaČiperka123 v něm napsala:

A to je která fotka kterou popisuješ?