Alíkovina

Sraz Alíka v Botanické zahradě v Praze

vydáno  •  Volný čas venku
Další sraz Alíka se konal 1. června, na den dětí, vlastně na narozeniny Alíka.

Celou akci měl na starost HONZA2 (jinak Harry_Potter2). Byl tedy hlavním a velmi, zdůrazňuji VELMI, schopným organizátorem. Sejít jsme se měli v 10.30 hodin dole v metru na Karláku. Okolo půl se tady sešlo z asi dvaceti přihlášených lidí jenom 5 lidí a já (samozřejmě mě zas nikdo nepoznal! Grrrr). Takže celkem přišli seel, Pralinka2 a jeho kamarád David (není z Alíka), HONZA2 a něžné pohlaví jsem zastupovala já La-di-da a pamela. Další část lidí údajně měla čekat v Podolí, což bylo v plánu nejdříve (první projev schopnosti HONZY2:o).

Tak jsme se vypravili do pražské Botanické zahrady. HONZA2 a seel předváděli po celou cestu svoje extrovertní chování, radši nebudu popisovat co dělali. Na místě jsme zaplatili symbolických deset korun a přesunuli se do obřího skleníku, kde jsme se fotili. Nikoho, kromě Pralinky2, nezajímaly exotické rostliny. Kluci řešili cedulku HLAVNÍ VYPÍNAČ, kterou mám připevněnou vzadu na ledvince, vysedávali na lavičkách a pak zatřásli banánovníkem. To už je Pralinka musel srovnávat, prostě Pralinka jim tam dělal tátu :o)

Když už to tam bylo k nevydržení, odešli jsme.
Seel, HONZA, David a Pralinka2 se rozhodli, že teda půjdou do Podolí. Jenže samozřejmě nikdo neměl plavky. A tak se jelo shánět plavky pro Pralinku2. Nakonec si koupil na Národní plavky „na jedno použití“ a už jsme byli na cestě k seelovi, aby si i on vzal plavky a taky jedny půjčil HONZOVI2.

Z Národní na Roztyly a z Roztyl zas na Budějárnu… docela fuška. Ještě teď mě bolí tlapky:o) No a na zastávce na Budějovický jsme se rozloučili. Já s pamelou jsme plavat fakt nešly.
Pralinka jel utopit ty malý rebely, anebo jim alespoň vybít baterky (měli fakt až MOC energie) do bazénu do Podolí a já s pamelou jsme šly na oběd.

Sraz byl zcela neplánovaný, ale dobrý :o) Pralinka2: „Půjde se do botanické zahrady, plavat se určitě nepůjde, ale vezměte si plavky..“ :o)) to by myslim sedělo. Na prázdniny se nic neplánuje. Ani o sraze v červnu zatím nejsou žádné informace. Ale plánuje se srázek ve Žďáru nad Sázavou, který by měla mít na starost Mikkynka a měl by se konat buď v září nebo říjnu tohohle roku.

Tak si pěkně užijte prázdniny a třeba se taky někdy ukažte na srazu! :o)

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!