Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Sraz Alíka v Brně

  vydáno  •  Volný čas venku · Kultura
  V sobotu 14. dubna 2007 se konal již třetí brněnský sraz Alíka. Tentokrát se sešlo víc lidí než na obou předchozích srazech dohromady, a to třináct. Myslím, že sraz se podařil a organizátorka odvedla vynikající práci.

  Sraz organizovala KrálovnaAmidala, dále se srazu zúčastnili Pralinka2, DaTa, Lhářka, €_Gina_€, AMULET, cheeta, Eso_Rimmer, Bertička1200, mayKatie, daddyy, Chestra a Neville. Účastníci se sjeli nejen z Brna a okolí, ale i ze vzdálenějších míst, například z Prahy, Opavy, Netvořic, Ústí nad Labem, Roudnice nad Labem a Trutnova.

  Sešli jsme se před vchodem brněnského Hlavního nádraží, kde organizátorka nahlas mávala plakátem s označením srazu. Protože vzdálenějším účastníkům během cesty vyhládlo, odebrali jsme se na oběd do zamluveného nekuřáckého salónku nedaleké restaurace. V salónku jsme však seděli u několika stolů, které se nedaly srazit k sobě. Proto jsme si nemohli pořádně popovídat. Raději jsme se hned po obědě odebrali do parku, kde jsme poseděli a vzájemně se představili a popovídali si. Také jsme tam pořídili skupinovou fotku.

  Následovala výprava na věž nedalekého kostela, odkud byl, i díky dobrému počasí, krásný výhled na Brno a okolí. Po sestupu z věže jsme se přesunuli ke kapucínské hrobce, která nám byla slíbena již na minulém srazu. Výše vstupného však část účastníků odradila, takže dovnitř jsme se podívali jen někteří.

  Po prohlídce hrobky pak organizátorka připravila překvapení - soutěž, která měla ukázat, kolik jsme si toho o sobě vzájemně zapamatovali. To se již někteří účastníci začali vytrácet a dalším se nezadržitelně blížil čas odjezdu posledního vhodného vlaku. Tak jsme ještě v rychlosti zašli do cukrárny na zmrzlinu a pak jsme již odešli na nádraží, kde už byl rozchod.

  Přestože někteří zájemci o sraz se bohužel z různých důvodů nemohli dostavit, byla na srazu velice slušná účast, z dosavadních brněnských srazů rekordní. I při této vysoké účasti to organizátorka dobře zvládla, včetně výběru a rezervace místa na oběd, takže jsme nemuseli bloumat městem a ztrácet čas hledáním. Na úspěšnosti srazu se jistě podepsalo i krásné počasí, ale hlavní zásluha organizátorky je nezpochybnitelná.

  Nějaké fotky ze srazu jsou například tady.

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!