Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Sraz Alíka v Brně - 13. 5. 2006

  vydáno  •  Volný čas venku
  V sobotu 13. května se konal další sraz Alíka, tentokrát v Brně. Na tomto srazu měli účastníci možnost osobně poznat i některé z nedávno jmenovaných správců Alíka. Dokonce se sešlo víc lidí než na minulém brněnském srazu před 3 lety.

  Zahájení srazu bylo stanoveno na 13 hodin u brněnského hlavního vlakového nádraží. Sraz organizoval Daller, dále se srazu zúčastnili z Brna KrálovnaAmidala a aklop a správci Chestra, daddyy a Pralinka2.

  Část účastníků se sešla u hlavního nádraží již před půl jednou, a protože se nevědělo, zda ještě někdo přijde, šel se organizátor Daller podívat na nedaleký internet do alíkovské pošty, zda mu ještě někdo nenapsal. Mezitím přišly ještě nějaké SMS od dalších účastníků, že nemohou přijít, a tak jsme opustili nádraží ještě před třináctou hodinou, protože už nebylo na koho čekat.

  Napřed jsme hledali nějaké místo, kde by bylo možné chvilku posedět a případně si dát kafe či zákusek, a potom jsme se vydali na brněnský hrad Špilberk. Když jsme byli zrovna na začátku toho parku u Špilberku, tak se ozval mobil a volaly ještě další dvě účastnice, že by taky chtěly na sraz. Tak jsme se s nimi sešli na Náměstí Svobody a i s nimi jsme pokračovali v cestě na Špilberk.

  Když jsme dorazili nahoru, začalo pršet, tak jsme posvačili, po dešti jsme se rozhlédli po Brně a pokračovali v prohlídce hradu. Prošli jsme tamní kasematy, kde v minulosti bylo vězení. Na prohlídku jsme dostali takový letáček s informacemi a daddyy, ačkoli není zdejší, nám z něj velice zajímavým a poutavým způsobem vyprávěl o minulosti hradu a o pověstech, které se k němu vztahují, i když ne všechny ty pověsti jsou pravdivé. Po prohlídce hradu jsme sešli dolů do města. Ještě jsme se šli podívat na slavného brněnského draka, a pak už někteří účastníci museli odejít na vlak.

  Při srazu jsme se opět přesvědčili, že někteří uživatelé Alíka nejsou jen virtuálními postavami z internetu, ale živými lidmi, se kterými se dá bezvadně popovídat. Nějaké další fotky najdete tady. Snad se zase někdy na nějakém srazu potkáme.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!