Alíkovina

Sraz Alíka v Praze 1. 12. 2018

vydáno  v 4:20  •  Srazy uživatelů Alíka

V sobotu 1. prosince se konal sraz Alíka v Praze. Zajímá vás, jak to celé probíhalo? Tak čtěte dál.

Autobus, kterým odjížděla část účastníků srazu , © majdula2000

V sobotu 1. prosince proběhl Alíkovský sraz v Praze, měli jsme se sejít kolem 10:30. Ti, kteří přijeli autobusy, měli sraz na Florenci. Druhá část, která přijela vlaky, měla sraz na hlavním nádraží, kde jsme nakonec byli kompletní až po 11. hodině, protože některé vlaky měly zpoždění.

Někteří se cestou stihli i prospat, © majdula2000


Když jsme byli konečně všichni, tak jsme se metrem přesunuli na oběd do obchodního domu Bílá labuť, kde už na nás čekali ti, kteří se setkali na Florenci. Po chvilce tam za námi dorazil ještě Alík, takže jsme si mohli popovídat i s ním a udělat společnou fotku.

Po obědě jsme šli zase na metro, kterým jsme jeli k Muzeu Lega. Byly tam k vidění spousty staveb z kostiček, různé postavičky a také tlačítka, kterými se spouštěly vtipné hlášky, které říkal Bart Simpson.:-D Úplně nejvíc legrace jsme si užili v herně.


Tam jsme si nejprve stavěli z kostiček, pak začala velká kostičková bitva a nakonec nezbývalo nic jiného, než po ní uklidit všechen ten nepořádek po celé místnosti a vydat se dál. Druhá část byla na motivy Star Wars, takže tam byla všelijaká letadla, roboti a další věci, které se objevovaly ve filmech.

Star Wars, © Mari1


Když jsme vyšli ven, tak začalo trochu pršet, takže jsme se rovnou vydali zpátky na Florenc, odkud někteří odjížděli domů, takže jsme jim ještě zamávali a pak už jsme jeli na hlavní nádraží. Tam jsme se postupně doprovázeli k vlakům, ještě jsme si zamávali a jeli jsme domů.

Fotky ze srazu jsou na adrese pralinka.venku.cz/srazalik57.php
a
1mari1.rajce.idnes.cz/Sraz%5fAlika%5fv%5fPraze%5f1.%5f12.%5f2018

Příští sraz je v plánu na sobotu 26. ledna 2019 v Ostravě.

Autorka:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (47)

Příspěvek z 15. prosince v 19:33.
VeverkaČiperka123 v něm napsala:

Alíku budeš na srazu v Ostravě?

Příspěvek z 12. prosince v 8:03.
číča800 v něm napsala:

Alík: tebe jsem taky hned poznala! :-D

Příspěvek z 12. prosince ve 3:03.
Alík v něm napsal:

Sraz byl moc fajn! R^
Nikdo na mě nevrčel, když jsem vstoupil do restaurace, obsluha na mě radostně mávala, rozdal jsem dětem spoustu samolepek, koukal jsem, jak mě všichni fotí... snažil jsem se při focení nemrkat, což se mi soudě dle zveřejněných fotografií povedlo. ;-)

číča800: Mně je snadné poznat. Jsem prostorově rozlehlý a mám na sobě napsané jméno. :->