Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Stačí troška a všechno je zničené

  vydáno  •  Povídky
  Každý udělá někdy chybu, ale někdy je to až moc. Povím vám tajemný a starodávný příběh.

  Závist a nejen závist, ale i hádky někdy ničí kamarádství. Povím vám příběh.

  Byla jedna malá holčička, jmenovala se Arlín. Strašně ráda si hrála s druhou holčičkou jménem Inters. Byly strašné kamarádky, ale do té doby než vyrostly. Arlín se stala královnou magie a Inters vílou magie. Všechno bylo jednoduché, ale potom nastoupily do učení.

  Inters i Arlín dělaly, že si na své kamarádství nepamatují. Interes se k Arlín chovala jako ke kusu hadru. Určitě si říkáte proč. Krapánek jí narostl nos nahoru. Byla jako její fakt dost zlí kamarádi, od kterých se naučila být zlá. Takže Inters byla úplně sama.

  Za tři týdny se z Arlín, královny magie, stala královna šedé magie. Zloba. Ale vrátíme se k příběhu. Do Interes každý strkal a ona si všechno nechala líbit. Arlín v hodině chemikálické zesměšnila Inters tím, že jí na šaty vylila žrouta 3000 turbosa, který strašně barví, zničila jí šaty. Navíc jí ještě opařila křídlo, takže se jí všichni smáli. Alfínovi vyklouzla z ruky žába Finska a ta je jedovatá. Ten, kdo v tu chvíli neměl rukavice, po doteku získal modrofialovou barvu. V tu chvíli se rozbrečela a utekla na chodbu. Sandbín jediný se jí nesmál a bylo mu jí líto, proto hned běžel za ní. Uklidnil ji a řekl jí, že bude na její straně a s ním i jeho pět sester.

  Další den měli tělesnou výchovu, kde hráli přehazovanou přes síť. Pečka, ten míč chytla a ho hodila ho Sandbínovi. Ten hodil míč Inters a ta omylem hodila míč Lem, protože Arlín navoskovala podlahu na jejím místě tak, aby to vypadalo, že to hodila naschvál špatně. Mezitím si rozbila koleno.

  V tu chvíli Inters napadla pomsta. Sandbín pozval Arlín večer na hřbitov, který byl za školou, a o kterém se povídali podivné a strašidelné povídky. Samozřejmě tam nestrašilo. Strašidla dělaly jeho kamarádky a sestry, ale v tu chvíli, kdy tam přišla, jí něco pronásledovalo a chytlo jí to za nohu, ale nikdo tam nebyl. Jen náhrobek u kterého stála.

  V tu chvíli si uvědomila, jak se má chovat. Další den přišla do školy a stali se ze všech kamarádi. Arlín pochopila, že se s ní nikdo nekamarádil kvůli jejímu chování. Vzali jste si z toho trochu ponaučení?

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 29. února 2016 v 15:25.
  Stylegirl v něm napsala:

  ???????

  22222221818181818151515

  Příspěvek z 27. února 2016 ve 12:49.
  krutolep v něm napsal:

  Stačí troška a všechno je zničené

  Promiň te ale já to nepochopila jako ten příběhhh 222222222222222