Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Stala jsem se obětí pedofila

  vydáno  •  Informatika
  Každému se to může stát, ale alespoň si z toho vezme doživotní ponaučení.

  Jestli si potrpíte spíš na grafické, dokonale ohraničené linky, můžete vyzkoušet trik z přehlídky Fendi. Vizážista Peter Philips prostě nastříhal tenké proužky z bleděmodré kůže, která se v kolekci objevila, a nalepil je modelkám na víčka pomocí lepidla určeného na umělé řasy. Pokud se na podobný umělecký projekt necítíte, můžete vyzkoušet speciální nalepovací linky - seženete je na internetu a v některých parfumeriích., © Profimedia.cz

  Alíkovo varování

  Pisatelka textu porušila základní pravidlo Alíka. Tím je zákaz převádění komunikace mimo chráněný prostor webu. Snaha o odvedení komunikace mimo kontrolovanou zónu je jasným signálem hrozícího nebezpečí!

  Jak postupovat správně?

  Pokud po vás někdo neznámý chce kontakt na Skype, FB či jinou sociální síť, přestaňte s ním ihned komunikovat  a předejte zprávu do pošty správcům webu Alíka.

  Stalo se to dne 27.2.,  kdy mi do pošty na Alíkovi přišla zpráva jestli mám Skype, odepsala jsem, že mám a on mi napsal jestli bych tam šla. 

  Řekla jsem mu, jakou mám přezdívku a začal mi psát, podle mé fotky na profilu zjistil, že mám ráda koně, tak mi nalhával, že je má taky rád a že na nich jezdí. Takhle jsme si povídali jeden den. Napsal mi, že mu je 14. Věřila jsem mu to.

  Choval se ke mně tak hezky, říkal, že mě má rád. To už jsem ho začala podezřívat, jak se může někdo čtrnáctiletý zamilovat po internetu, když mě ani neviděl do dvanáctiletý holky. Nechala jsem to být. Ale ten poslední den, co jsem si s ním psala, byl úplně nejhorší. Chtěl po mně fotky, protože on mi taky nějaké poslal. Ale ona to nebyla jeho fotka, byla to fotka nějakého jiného kluka.

  Přemluvit jsem se nenechala, ale nabídl mi, že bychom si mohli volat s webkamerou. Slíbil mi, že si jí taky zapne, tak jsem mu zavolala a zapnula jsem si webku. On tam nic neříkal a ani tu webku si nezapnul. Okamžitě jsem to vypnula a ptala jsem se, proč si tu webku nezapnul. Řekl mi, že ať se mu ukážu ještě jednou a ve spodním prádle. Řekla jsem, že NE!! Ale nenechal toho a vydíral mně dál, ať se alespoň vyfotím v tom spodním prádle.

  V té chvíli jsem ho hned zablokovala a odebrala z přátel, nahlásila jsem to rodičům a ty to nahlásili na Policii. Vzala jsem si z toho ponaučení, že na internetu nemám věřit tomu, koho neznám osobně.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!