Alíkoviny

Staň se strážcem pralesa: Vyrážíme na výpravu na pomoc gorilám

vydáno  v 19:31  •  Strážce pralesa
Právě začínáme. Startuje nová prázdninová hra Staň se strážcem pralesa. Tu pořádá Alík.cz společně se Zoo Praha. Na naší prázdninové výpravě se vydáme do afrického pralesa, kde pytláci unesli mládě gorily.
z etapové hry Staň se strážcem pralesa

Autor fotky: Alík.cz

ZAČNI HRÁT ZDE:

V jedenácti kolech hry se postupně dostaneme z letiště až do rovníkové Afriky, kde řádí pytláci. Tvým úkolem bude splnit všechny úkoly a zachránit gorilí mládě. Každý týden se až do 5. září 2014 na herním plánu otevře nové stanoviště.

Kde hrát?

Tady najdeš herní plán.
Herní plán je mapa cesty s jedenácti stanovišti. Otevřené stanoviště poznáš podle gorily, která se na něm usadí. Hodně štěstí ve hře!

O co hraješ?

Svou výhru si zvolíš sama/ sám a to hned v první etapě hry. Na výběr máš mimořádné zážitky se zvířaty v Zoo Praha, ale i věcné dárky, plyšové gorily, rodinou vstupenku do Zoo Praha a další ceny.

Na konci hry vylosujeme z účastníků 10 výherců, kteří získají svou vyvolenou cenu. A protože v pralese je pitný režim nutný, každý týden jeden z vás získá limonádovník Bublimo.

Hrajeme i o bodíky

Všichni, kteří získají alespoň polovinu všech dostupných bodů ve hře, získají 1.000 bodíků na svůj bodíkový účet. Všichni, kteří ve hře získají alespoň 90% bodíků, získají 5.000 bodíků. Všichni, kteří získají plný počet bodů, získají 10.000 bodíků.

2. stanoviště

V průběhu oživování hry došlo k chybě na  2. stanovišti. Chyba byla opravena. Děkujeme za pochopení. Výsledky hry chyba neovlivní.

Fotogalerie

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (54)

Příspěvek z 2. ledna 2015 v 8:10.
samudino v něm napsal:

Ano už byly uvedeny body.

Příspěvek z 22. prosince 2014 ve 13:01.
Traudl v něm napsala:

Strážce lesa

chtěla jsem se zeptat,už byly uděleny body v soutěži .,Strážce lesa?"Měla jsem skoro plný počet,ale nic se mi nenačetlo.220

Příspěvek z 11. listopadu 2014 v 17:36.
elie001 v něm napsala:

Ahoj

T JEdrsý3