Alíkovina

Statečná Serafína a mizející děti

vydáno  •  Volný čas doma
Co bys udělal, kdyby děti kolem tebe začaly za záhadných okolností mizet a jen ty bys věděl, kdo za tím stojí? Pokud pachatele nezastavíš, nejspíš jednoho dne zmizíš i ty sám. A pokud se ho zastavit pokusíš, budeš stát nejen proti nebezpečnému protivníkovi, ale také proti tajemství své vlastní minulosti...

Serafina a černý plášť, Robert Beatty, © Albatros

Nelehké rozhodnutí naštěstí nemusíš udělat ty. Můžeš ale tajemné dobrodružství, při němž se budeš trochu bát, prožít společně se statečnou Serafinou v knize Serafina a černý plášť.

Serafina vždy poslouchala svého tatínka a toulala se pouze po usedlosti Biltmore a přilehlých pozemcích. Ale i tam – v temných chodbách obrovského domu a opuštěných zahradách kolem – bylo vždy co objevovat. Jen si musela dávat pozor na to, aby jí nikdo neviděl. Nikdo z pánů domu o ní totiž nevěděl, protože se svým otcem údržbářem žila tajně ve sklepení.

Ale když začnou v usedlosti mizet děti, Serafina náhodou zjistí, kdo za tím stojí: hrozivý muž v černém plášti, který se po nocích toulá chodbami Biltmoru. Serafina riskuje vše a spojí své síly s Braedenem Vanderbiltem, mladým synovcem majitele Biltmore. Podaří se Braedenovi a Serafině odhalit skutečnou totožnost muže v černém plášti, než zmizí jedno po druhém všechny děti? Pátrání je přivede do zakázaného temného lesa. A teprve tam přijde Serafina na to, kým je, pozná svou minulost a zjistí, že ona jediná může zachránit všechny děti v Biltimoru. Dokáže však Serafina přijmout i svou vlastní minulost?

Na to ti odpoví kniha Serafina a čený plášť od Roberta Beattyho, kterou vydává nakladatelství CooBoo.

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!