Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Sto medvídků Kuky zamíří k majitelům. Alíkova pátračka skončila

  vydáno  •  Alík · Soutěže
  V Alíkově podzimní pátračce jste měli za úkol nasbírat 30 stop a odpovědět na rozřazovací otázku. Stovka z vás, kteří se nejvíce přiblížili správné dopovědi, vyhrála hračku medvídka Kukyho.

  © iDNES.cz

  Zájem o výhru byl obrovský. Do soutěže se přihlásilo 5 739 čtenářů. Ale o medvídka Kukyho mohli bojovat jen ti největší vytrvalci. Tedy ti, kteří sesbírali 30 stop. Těch bylo 1 064. Pak se jim zobrazila rozřazovací otázka:
  "Kolik pátračů sebralo v Alíkově pátračce o 100 plyšáků Kuky nejméně jednu stopu?"

  Přesná odpověď na rozřazovací otázku byla: 5 739 pátračů. Na medvídka Kukyho se mohou těšit ti, kteří byli správné odpovědi nejblíže. Nejpřesněji se trefila Katka Burešová. Rozdíl mezi přesnou odpovědí a jejím tipem byl pohých 9. Ale na výhru se mohou těšit i ti, kteří se s přesným číslem minuli o 800.

  Alíkova pátračka o 100 plyšáků Kuky

  Všech 100 výherců kontaktuje redakce e-mailem. E-mail byl výhercům odeslán v pondělí 6. prosince. Od čtyř z nich se nám však vrátil, protože měli příliš přeplněnou schránku. Čtyři z výherců neměli uvedenou e-mailovou adresu, těm jsme napsali informaci o výhře na jejich přezdívku na Alíkovi, tedy alíkovskou poštou.

  V pondělí 6. prosince jsme také podle slibu v pravidlech v soutěži připsali bodíky. Kdo našel a sebral 30 a více stop, tomu jsme připočetli 5 000 bodíků do věrnostního systému Alík.cz. Těm, kteří našli méně než 30 stop, jsme za každou sebranou stopu připočítali 100 bodíků. Například tomu, kdo našel pouze dvě stopy, jsme přičetli 200 bodíků. Pokud někdo po připsání bodíků získá nárok na vyšší hodnost, pak změna hodnosti proběhne až v noci po připsání bodíků.

  Všem výhercům gratulujeme a doufáme, že smutní nebudou ani ti, kteří nevyhráli Kukyho. Ti si totiž díky získaným bodíkům mohou vybrat dárek v našem katalogu dárků (poštovné se neplatí, zaslání je zdarma). Jen nezapomeňte, že počet dárků je omezen a získá ho ten, kdo si nejdřív objedná. 

  Pokus o podvodné získání výhry

  Je to velmi smutné, že se mezi návštěvníky tohoto webu najdou i tací, kteří nemají sportovního, ale naopak podvodného ducha. Stalo se, že se o výhru Kukyho přihlásil někdo, kdo na ni nemá nárok. Ještě smutnější na tom je skutečnost, že se mu k tomuto podvodu snažil pomoci někdo, kdo výhru získal oprávněně. Z pochopitelných důvodů výhru těm, kteří si ji nezaslouží, posílat nebudeme. Doufáme, že se dotyčný, který se nečestného jednání dopustil, chytí za nos a omluví se.

  Další zajímavé články:

  Autor: (10 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (75)

  Příspěvek z 12. ledna 2011 ve 20:46.
  Aja222 v něm napsala:

  Alíkova pátračka je super

  Já si zasoutěžila 5000 bodíků jsem vyhrála,Kukyg´ho ne.Ale Kukyho jsem si koupila takže teď vlastně sedí u mě!

  Příspěvek z 1. ledna 2011 v 16:41.
  Martin-2002 v něm napsal:

  Reakce na 2SEGRY2:

  Příspěvek z 1. ledna 2011 v 16:39.
  Martin-2002 v něm napsal:

  Martin-2002

  ja sem kukyho nevyhral27