Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Střední škola

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 21. září 2015 v 9:13.
  Pegg604 v něm napsala:

  Reakce na Bastynka:

  Ahoj Bastynka, musím se s tebou přít. Nva to abys studovala veterinu mozes zůstat na gymnáziu. Znám spousty lidí, kteří šli z gymplu na medicínu a veterinu a dokonce tam pak měli i výhody, protože byli zvyklí se učit. V tomhle jsem za jedno s tvoji mámou. PS: Ja měla taky špatně dětství a teď si na plno užívám střední školu, která je podle mého stále jeho součástí. Nahraď špatné vzpomínky novými, hezcimi .

  Příspěvek z 9. srpna 2015 v 19:13.
  Lara-Plicková v něm napsala:

  Chtěla bych

  Chtěla bych studovat školu přes kterou bych se dostala do útulku. Kdo ví jak se jmenuje ať mi napíše do pošty. Lara-Plicková

  JurovaKika v něm napsala:

  Reakce na Masa-3:

  Přesně tak. Taky jsem s výběrem svého oboru spokojená. :)

  JurovaKika v něm napsala:

  Reakce na Bastynka:

  Ahoj, přesně tě chápu. Taky mě mamka nechtěla pustit na mnou vybranou střední školu. Ale nakonec jsem ji přemluvila. Mám to stejné jako ty. Hnusné dětství... atd. Aspoň tohle mi mamka dovolila. Hele nezoufej. Zkoušej ji přemluvit a když to nedáš, studovat zdarma můžeš až do 26. Prostě po gymplu můžeš jít na veterinární a pak na vysokou. :) Přeji hodně štěstí s přemlouváním tvojí mámy. :)

  Příspěvek z 3. července 2015 v 1:32.
  Masa-3 v něm napsala:

  já jsem holka truhlář

  Já šla jako holka na obor truhlář a v životě bych neměnila. Mé okolí to bralo různě, ale moji rodiče mě v tom podpořily. Má to i velké výhody když jde holka na mužský obor. Třeba při hledání práce. V truhlárnách se o mě doslova perou. Dělala jsem ve 3 najednou. Přijali mě do práce právě díky tomu že jsem žena a strašně je zajímalo jak dělám, že v životě neslyšeli aby holka byla truhlář. Myslím si že se člověk opravdu nemusí připadat divně, nebo se snad za to stydět že jde na povolání určené především mužům.

  Příspěvek z 10. června 2015 v 19:21.
  Bastynka v něm napsal:

  Chcela by som ísť - no nemôžem

  Ja nemôžem ísť na strednú školu. Ale veľmi chcem. Som totiž na 8-ročnom gymnáziu a mama mi nedovolí odísť na strednú. Teraz som druháčka - sekundánka - siedmačka. Mám ešte dva roky. Ak sa mi mamu nepodarí presvedčiť, skazí mi život. Chcem ísť na SOVŠ (strednú odbornú veterinárnu školu) a myslím to vážne. Sen takmer každého dievčatka je byť veterinárkou. Ich to ale väčšinou prejde. Mám na to všetky ambície a hlavne to skutočne chcem! Ale tym, že ma tam mama nepustí sa nikdy nedostanem na vysokú veterinárnu a tým pádom nikdy nebudem veterinárka. Budem dáka pracovníčka v hnusnej kancelárii sedieť na zadku a zízať do počítača. Skazí mi to celý sen - celý život. A to nevravím o tom, že mám aj tak dosť škaredé detstvo...

  předchozí 1 další