Alíkoviny

Stříbrný Lukáš Bauer - i po nemoci se dá vyhrát!

vydáno  v 17:18
Právě když jsem přišla ze školy domů a už jsem se těšila na jarní prázdniny, tak se rodiče dívali na televizi. Já o to sice moc nestojím, ale když mi řekli o co jde, tak jsem se hned zapojila do sledování.
Lukáš Bauer

V pátek 20. února se totiž v Liberci jel závod mistrovství světa v klasickém lyžování. Mimo jiné se také z českých běžců zúčastnil Lukáš Bauer. Měl za sebou těžkou nemoc, ale i přesto se zúčastnil. Mnozí nedoufali, že by mohl dosáhnout na medaili. A přesto skoro celý závod vedl!

MS 2009 v Liberci: Lukáš Bauer na stupních vítězůV nepříznivém počasí a návalu sněhu byl rychlý. Na konci mu po dlouhé nemoci nezbývalo moc sil a tak ho nakonec předehnal Estonec-Andrus Veerpalu. Když Bauer dojel do cíle, byl o 6,3 sekundy pomalejší než Veerpalu. A tak získal pro Českou republiku krásnou a zaslouženou stříbrnou medaili.

Lukáš Bauer v cíli doslova padnul vyčerpáním. Bylo mu to sice trochu líto,ale byl i tak šťastný. Andrus Veerpalu prohlásil, že je za zlatou medaili šťastný, ale že se omlouvá Lukášovi za to, že mu ji vyfoukl. (Myslím si, že to by neřekl jen tak někdo).

InsertSingleVideo

MS 2009 v Liberci: Lukáš Bauer v cíliVšichni jsme se doma začali radovat a byli jsme rádi, že skončil druhý. Po nemoci to je pro některé skoro nadlidský výkon. Další zástupce Česka skončil dvaadvacátý. Ještě jednou chci říct, že to byl obdivuhodný výkon!!!

Vizitka autorky článku na Alíkovi - k-i-k-i-n-e-c-k-a

Vše o MC 2009 v Liberci

Lukáš Bauer: Netrápí mě ztráta zlaté medaile, jsem šťastný za stříbrnou

Oficiální stránky Mistrovství světa v klasickém lyžování Liberec 2009 - www.liberec2009.com

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (8)

Příspěvek z 21. února 2009 v 19:20.
Miroslavpri v něm napsal:

lukáš je nej

lukáš je nejlepší

Příspěvek z 21. února 2009 v 17:26.
čoki789 v něm napsal:

Před rokem

Minulý rok se vyjezdil až,až. Vždyť byl vždycky první 26 !!!!!!!!!!Teď si může dovolit volnější tempo.

Příspěvek z 21. února 2009 v 14:08.
1Evinka1 v něm napsala:

Super

Je to super když bal dlouho nemocný a ještě vyhrál 2.místo444Je fakt super lyžař212121