Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Stýská se mi po prázdninových kamarádkách

  vydáno  •  Prázdniny · Kamarádství
  Prázdniny se krátí a krátí a já vím, že už jen pár dní a budu zase sedět ve školní lavici. Vím, že se už nebudu stýkat s kamarádkami a kamarády z letního tábora, na který jezdím už od školky. Je mi zase smutno, jako každý rok po táboře, a smutním a smutním. Asi jako každý z vás, kteří jste si našli na táboře, dovolené nebo na nějakém jiném pobytu kamarády...

  Stany s podsadami, © Radkaa

  Moje povídání vlastně ještě začíná před prázdninami ve škole. Ve škole jsem měla vždycky moc dobrý kolektiv, ale jak stárneme a jdeme do puberty, začínají se naše pečlivě budované vztahy od první třídy bortit, a ve třídě vznikají skupinky holek, do kterých tak nějak nepatřím. V těch skupinkách intrikují proti holkám, co nemají nové oblečení, nenosí make-up atd. Vždy jsem chtěla, aby naše třída byla jedna parta. Proto když začaly prázdniny, byla jsem štěstím bez sebe, že si od intrik a podobných sporů s našima namyšlenýma holkama odpočinu.

  Jela jsem na tábor, kam jezdím s mými dlouholetými kamarádkami, se kterými jsem se také na táboře potkala. Jsou tři a jsou to ty nejvíc bezva holky. Neintrikují a netvoří skupinky, jsme jedna parta. Na táboře jsem si to maximálně užila. Před pár dny jsem se vrátila a doma brečela jako želva. Po mých upřímných kamarádkách se mi moc stýská, jsou to totiž KAMARÁDKY - ne ty naše fifleny ze školy. Nevím, co mám dělat. Stýská se mi po nich. Už vím, že ve škole nemám pravé kamarádky, kterým můžu vše říct.

  Jestli máte podobné trápení, přeji vám, aby se to všechno zase spravilo. Přece jenom s kamarádkami z tábora můžete zajít třeba do "mekáče" nebo kavárny... Přeji vám krásné a pohodové poslední dny prázdnin!

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (23)

  Příspěvek z 16. září 2011 v 15:00.
  Aja110 v něm napsal:

  Reakce na Aja110:

  a 2 hodiny jsme jeli do Budapeste hlavni mesto Madarska bylo hrozny vedro1321

  Příspěvek z 16. září 2011 ve 14:58.
  Aja110 v něm napsal:

  Slovensko

  TAM to bylo faj 16hezky bili jsme na koupalisti26262626

  Příspěvek z 4. září 2011 v 10:40.
  fereska v něm napsala:

  Reakce na Katy62:

  Dškuji za pochvalu.. :) Snad se to zpravý :)