Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Super dárek za vysvědčení!

  vydáno  •  Zvířata · Chovatelství · Vysvědčení
  Včera, jako každé ráno, jsem vstala s otrávenou náladou. Vždyť bylo 28. ledna a rozdávalo se vysvědčení. V posledních třech týdnech, kdy se uzavíraly známky a rozhodovalo se, jaké známky budou napsány do posudku na střední školu, jsem dosáhla maxima. Proto nebylo pochyb o mé nynější nechuti.

  © Slavomír Kubeš, MF DNES

  Před odchodem z domu na autobus mířící do školy jsem zkontrolovala mého osmáka degu - Bublinku, jakou má náladu. Poslední dobou mi přišla hodně ospalá, vůbec nepobíhala a strašně ztloustla. Žádná změna se neděla, proto má další cesta mířila do budovy se štítkem, do kterého je vyryt název "ŠKOLA".

  Celý den se děsně vlekl. Výklad učiva od našich vyučujících byl, jako pokaždé, nudný. Ani hodiny u počítačů mi nezvedly náladu. Po posledním signálu zvonku, který oznamoval začátek šesté hodiny, kdy se rozdávalo vysvědčení, jsem byla jako na trní.

  napiš do Alíkovin

  Zatímco někde se v den předávání vysvědčení žáci museli celý den učit, jinde si užívali třeba taneční maraton. Pokud jste zažili něco zajímavého, napište o tom do Alíkovin. Pokud nás váš článek zaujme, zveřejníme ho v rubrice Čtenáři píší Alíkoviny. K poslání článků slouží tento formulář.

  Paní učitelka nás nabádala, ať jsme o pololetních prázdninách velice opatrní, ať si nezlomíme nohu nebo ruku. A najednou to bylo tady! Konečně vysvědčení! Byla jsem moc ráda, že jsem jako třetí v abecedě. K mému překvapení jsem dosáhla vyznamenání!

  Se třemi dvojkami a dobrým pocitem z dobré práce jsem se vracela celá rozzářená domů. Těšila jsem se, až budou rodiče pyšně koukat na moje vysvědčení a uslyším jejich pochvalu. Nečekala jsem však, jaký ještě lepší dárek na mě doma čeká. V kleci u mé osminky Bublinky v hnízdečku bylo pět ocásků. Pět malinkých osmáčků!

  Další zajímavé články:

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (45)

  justinbieber1 v něm napsal:

  to je super

  to muselo být úúúúúúúúúžasné překvápko já bych asi omdlela2525252525252525252525252525252525252525252525252525252525

  Příspěvek z 29. června 2010 ve 22:46.
  kikiSlukova v něm napsal:

  Reakce na týnka06:

  je a jak se jmenuje

  Příspěvek z 29. června 2010 ve 22:45.
  kikiSlukova v něm napsal:

  vizo

  taky bych chtela takovy darek zavidim ti