Alíkovina

SUPER SOUTĚŽ: Leťte do Itálie za Violettou

vydáno  •  Cestování
Víkend v Itálii, ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, zpáteční letenky a super lístky na koncert Violetta v hodnotě 170 eur (asi 4.600 Kč). Tak to je výhra pod stromeček pro jednoho z vás v nové soutěži se seriálem Violetta, který od listopadu vysílá Disney Channel.

Violetta, nový seriál Disney Channel, © Disney Channel

Alíkova soutěž

Do 20. 12. 2013 16:00 hrajeme o vstupenky na koncert Violetta v  Římě v Itálii. Součástí jsou i zpáteční letenky, ubytování ve 4hvězdičkovém hotelu. Hrát můžeš v sekci Soutěže:

Violetta, nový seriál Disney Channel

Disney Channel vytvořil nový seriál pro teenagery. Seriál Violetta vypráví příběh hudebně nadané teenagerky, která se vrátí z Evropy do svého rodného Buenos Aires. Celý příběh je postaven na hudbě a tanci, které spojují různé kultury.

Děj seriálu se odehrává v Buenos Aires, rodném městě Violetty, kde poznává nové kamarády, první pravou lásku a objevuje svoji vášeň pro hudbu. Violetta má úžasný hlas, ale nemá o tom ponětí. Svůj pěvecký talent zdědila po matce, která byla slavnou muzikálovou herečkou, ale tragicky zemřela při nehodě, když byla Violetta ještě malá.

InsertSingleVideo

Violettin otec je velmi úspěšný muž, ale je také velmi přísný a ochranářský. Svoji dceru miluje nade vše a skrývá před ní veškeré informace o její matce, protože se bojí, aby ji nepotkal stejný osud. Ví, že dcera má hudební talent, takže ji nutí chodit na hodiny piana, ale drží ji dál od zpívání a herectví. Věří, že dokáže Violettu vychovat v ústraní, v luxusu jejich domu.

Nový seriál má pro vás drama, komediální prvky i romantiku. V hlavní roli Violetty se představí talentovaná argentinská herečka Martina Stoessel.

Fotogalerie

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (22)

Příspěvek z 15. května 2014 ve 13:08.
stmívání11 v něm napsala:

Violetta

Zbožnuju seriál violetta hlavně federica a leona 10 :D

Příspěvek z 2. května 2014 ve 14:38.
Adakostička v něm napsala:

adelakostička

violetto miluji7214

Příspěvek z 28. dubna 2014 v 17:00.
smradek23 v něm napsala:

miluju violettu

Milují violetu strašně moc a chtěla bych zadní letět prosím
104