Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Svět je jedna velká nespravedlnost

  vydáno  •  Filmy · Filmy, divadlo a muzikály
  V dnešní době jde o krásu vašeho zevnějšku a o nic jiného. Kdy to lidem dojde? Vezměte si film Stmívání.

  Z filmu Stmívání: Rozbřesk - 2. část, © Bontonfilm

  Já tento film nikdy neměla ráda, ani knihu. Je tam všudypřítomná otravná láska. Upíři vlastně nejsou upíři, protože vše, co by je upíry činilo, si autorka příběhu přeměnila na něco úplně jiného a zbyli nám tam super silní popíječi krve.

  Alíkova poznámka

  Text vyjadřuje názory a pisatele příspěvku, nikoliv redakce Alíka. Svůj souhlas či nesouhlas s příspěvkem můžete vyjádřit v diskuzi pod článkem.

  Film sám o sobě děs běs. Ale jakmile se tam objeví hlavní hrdina, dívky nadskakují radostí: "Ó Bože, ten je sladký," křičí s pusou plnou popcornu. Ale že jako herec podal hrůzyplný výkon, nikoho nezajímá.

  V dnešní době upadá 95% filmů, ale koho by to zajímalo? O film už přeci nejde. Nejde o to, jak tam kdo podá jaký výkon. Teď do rolí nastrkají božsky vypadající muže s obnaženou hrudí, k němu přihodí prsatou krasavici v nesnázích a šup, je to ten nejúžasnější film ze všech.

  A tak teď pláčeme nad rozlitým mlékem. Kdy se z knih staly filmové propadáky? Z těch nejznámějších ráda jmenuji film Eragon, protože to je skutečný odpad.

  Asi jsem hodně odskočila od hlavního tématu. Raději to shrnu. Jde o to, že dnes nezáleží na tom, jak je kdo výjimečný. Dnes stačí velká prsa, hubené tělo a u mužů tuna gelu ve vlasech a svalnatá hruď a ať ta osoba sebehůř zpívá či hraje ve filmu, je na ni pěkný pohled. Holky a kluci ječí nadšením při každé scéně bez horní, někdy i dolní části oblečení a vše ostatní jde stranou.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (17)

  Příspěvek z 8. června 2014 v 19:50.
  Ady776 v něm napsala:

  Reakce na LPSkatka1:

  mně taky právě ;) :D

  Příspěvek z 8. června 2014 v 19:49.
  Ady776 v něm napsala:

  Nesouhlasím s autorkou článku. ;) Já osobně, se ve škole bavím i s lidma, který jsou méně krásný ;) A myslím si, že náhodou například Robert P. hraje Edwarda v Twilight sáze dobře ;) Sorry, ale stoupni si tam ty a zahraj to ;)

  Příspěvek z 14. května 2014 v 15:41.
  NiceGhost v něm napsala:

  hmmm

  Jako je to blbý, ale já fakt neznám nikoho, komu by se hlavní představitel ve filmu Stmívání líbil. Přezdívá se mu plochý xicht a hraje děsne.