Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Swagway| Elektronický waveboard

  vydáno  •  sport
  Waveboard, to už skoro každý zná. Ale znáte swagway?

  Podstatou celé té srandy, která se do Česka dostala někdy v roce 2008 či 2009, je rozjet prkno co nejrychleji. Pravidla jsou podobná jako v tzv. Board Crossu. Čtveřice jezdců na trati soupeří o prvenství (v případě longboardu bezkontaktně)., © MAFRA

  Swagway je něco jako elektronický waveboard. A mnohem lepší! Je to docela nový přístroj, který vyrobili v Chicagu v Americe. Tímhle vás asi okamžitě odradím. Cena? Přibližně 10000Kč. Ale nebojte se. Já si normálně za 4 roky našetřila 8000Kč + ještě k narozkám. Ale na druhou stranu jsem přemlouvala mámu 3 měsíce.

  Když mi za 3 dny po koupení dorazil domů, byla jsem celá nadšená. Protože věcička za 10 000, to jako musíte využít. Ale jedna věc: bylo to hodně těžký (jako váhově). Ale já jsem byla tak nadšená, že mi to ani nevadilo. Dostanete takovou krabici a vevnitř byste měli najít: swagway - manuál k použití (ale v angličtině) - nabíječku na swagway. První, co jsem udělala, bylo to, že jsem swagway okamžitě zastrčila do zásuvky. Tedy jsem ho začala nabíjet. Přibližně nabití trvá 2-3 hod. Potom jsem se podívala na pár videí, jak ho vlastně používat a překvapilo mě, jak lehké to bylo používat. Potom jsem šla ven na rovinu na ulici, kde nejezdí skoro žádná auta. Uvědomila jsem si, že to vlastně musí být stejné jako waveboard, alespoň stejné ovládání. Dala jsem jednu nohu na swagway a potom druhou. Nejdříve jsem několikrát spadla, ale dobré je to, že ten swagway se postará o balanc sám. Trvalo mi asi 5 minut než jsem pochopila, jak na to a potom už jsem se jakoby sama otáčela. Rozhodně byste nejdříve měli používat třeba ze začátku helmu, kdyby náhodou. A taky se určitě podívejte na nějaká videa, jak na to.

  Vím, že to je hodně drahý, ale víte co, nakonec jsem mamku přemluvila a užívám si swagway až do teď. Svůj vlastní swagway si můžete objednat na: www.swagway.com Barvy: modrá, černá, bílá, červená, zelená, tmavě červená, růžová (ale když jsem si jí chtěla koupit, byly vyprodané).

  Doufám, že se vám tento článek líbil a přeji vám dobré známky ve škole a ať vám to hlavně rodiče povolí koupit. Všechen kredit firmě swagway!

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 24. ledna 2016 v 11:00.
  KanekiShiro v něm napsala:

  Reakce na konemy:

  Tenhle swagway(-__- hrozný jméno) je vlastně jako sagway , ale bez řidítek.

  Příspěvek z 23. ledna 2016 v 18:19.
  konemy v něm napsala:

  Já znám jenom sagway.